Neděle 4. Července 2021

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILYM I.

NEBÁKOV 2021

(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

NEDĚLE 4.ČERVENCE 2021

12:00 hodin

Ahojky všichni doma,

Zdravíme Vás z Nebákova. Dnešní den nám začal budíčkem a rozcvičkou. Samozřejmě v rozumném rozsahu. Počasí nám od rána přeje, je krásně sluníčkově a dopolední program tím nebyl nijak ovlivněn. A tak po snídani a bodování úklidu chatek se mohla ta naše omladina pustit do hasičiny, která bude vždy v dopoledním programu. Všechna družstva postupně navštívila jednotlivá stanoviště, která byla rozmístěna po celém areálu i v jeho blízkosti (požární útok, střelba, orientace v mapách, uzlování, štafety, hasicí přístroje atd.). Dorazil už i náš poslední instruktor Tomášek, takže jsme tady už kompletní. Pochopitelně jsem postupně obešel všechny stanoviště, abych pro Vás získal i nějaké ty fotečky, které Vám přikládám.

Bohužel problém s internetem je stálý, takže musíme trochu improvizovat a chodit s počítačem jinam, abychom Vám mohli zpravodajství posílat.

Preventivně Vás taky s předstihem informuji, že v úterý tady nebudeme, protože pořádáme výlet do Prahy. Jedním z míst, které navštívíme bude i prohlídka hasičská zbrojnice na Pražském hradě.

Tak a já teď mažu na místní terasu dohledat nějaký ten signál, abych Vám toto mohl poslat. Máte zde i přiložené bodování chatek a postupně budu i doplňovat info o tom, kde kdo bydlí a složení jednotlivých soutěžních družstev.

Zatím se loučím, užívejte prodloužený víkend (a bez dětiček :-D ) a navečer jsem zas u Vás s dalšími zprávičkami.

Váš dopisovatel Láďa

 

19:00 hodin

Hezký podvečer Vám vše doma.

Čas nedělní se nám pomalu, ale jistě přesunul do druhé poloviny, které jsme věnovali sportovním aktivitám. Dvě družstva osedlala svá kola a vyrazila na nich směr Vidlák a Kost. Zbývající část táborových dětí si zvolilo lodičky a aktivity u zdejšího rybníku. Někteří si i zapinkali pinec. Pár lehkých odřenin z kol naše paní primářka Stánička odborně ošetřila, nic vážného, nemusíte se strachovat. Teď máme po večeři a za chvíli bude pokračovat další část dnešního programu a to celotáborová soutěž v přehazované. Zapojují se všechny dětičky. A to jak herně, tak i jako publikum, což při sledování jejich fandění i svým konkurentům, člověka hřeje na srdíčku. Prostě jako jedna rodina.

Jinak jsou všichni v pořádku, zatím jsem ještě nezaznamenal nikoho, kdo by z těch nových a mladších zatoužil odcestovat domu.

Přidávám pár fotografií a též rozpis chatek, aby jste věděli kde Vaše-naše dětičky i instruktoři bydlí a spinkají. A abych nezapomněl, v době covidové zde v chatkách proběhla jejich celková rekonstrukce vnitřních prostor a i vybavení a opravdu se povedla. Za to patří majitelům zdejšího areálu velké poděkovaní.

A já se pro dnešní den s Vámi všemi loučím a zítra jsem tady u Vás opět v cca 12 hodin, před obědem.

Z Nebáku se s Vámi pro dnešek loučí Láďa zpravodaj :-)

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^