Neděle 3. Července 2022

SVATÁ KATEŘINA 2022

NEDĚLE 3.července 2022 - 12:00 hodin

Ahoj všichni, dopoledne jsme věnovali převážně hasičské aktivitě. Celý zpravodaj Vám zveřejním opět večer. Jinak se tady máme hezky a počasí nám přeje. ????

Ahoj všichni, dneska dopoledne jsme se standardně věnovali hasičské činnosti. Dělalo se zdravotnictví, topografie, hasební látky, střelba, motání hadic, uzle a samozřejmě nechyběly ani útoky.
K obědu jsme měli svíčkovou s houskovým knedlíkem. Po obědě čekal děti polední klid a nás vedoucí čekalo plánování a příprava na odpolední zaměstnání.
Odpoledne nás čekala hra do celotáborové soutěže, která se jmenuje Siamská dvojčata. Tato hra se hrála po dvojicích v lese a dvojice měla svázanou jednu ruku k sobě. Cestovaly mezi stanovišti nebolí tzv. Nemocnicemi, kde musely hodit na kostce počet, které měla Nemocnice. Celkově bylo 6 stanovišť, na kterých vypomáhali naši dorostenci a dorostenky. V případě, že družstvo hodilo správný počet, tak losovali, zda budou mít svázanou další končetinu, nebo se rozvážou. V dalších případě, pokud nehodily správné číslo, tak musely jít na další stanoviště.
1. místo si z této disciplíny odneslo modré družstvo (Uhlíci),
2. místo červené družstvo (Snejksova Komnata),
3. místo žluté družstvo (Šílení Houbaři),
4. místo oranžové družstvo (Plameňáci) a
5. místo zelené družstvo (Jontor).
Další aktivita se nazývala Hra o vodu, kde se na trati snažily děti nabrat vlastním tělem, co největší množství vody, kterou musely dopravit do týmového kbelíku.
Vítězství si odneslo zelené družstvo,
2. místo červené a modré družstvo,
3. místo oranžové družstvo a
4. místo žluté družstvo.
Na večeři jsme měli boloňské špagety, kde nás poté čekalo koupání ve vodě, lodičky a vědomostní hra.