Vyhlášení celkových výsledků - Poháru o dráčka Soptíka 2015:

Vyhlášení a předávání ocenění se konalo dne 24.10.2015, v obci Chuchelna. Ceremoniál a zázemí zajišťoval místní sbor dobrovolných hasičů Chuchelna v prostorách  sokolovny.

Historický úspěch našich družstev:

V letošním ročníku pohárové soutěže ,,O dráčka Soptíka 2015“,  dosáhla naše družstva vynikajících výsledků a získala jedny z nejvyšších umístění ve všech kategoriích.

Jedná se o velký úspěch a zároveň velké očekávání do dalších let.

Děkujeme tímto naší mládeži za jejich úspěšnou reprezentaci v roce 2015 a přejeme jim hodně dalších vynikajících výsledků v dalších letech.

Zároveň chci tímto poděkovat našim vedoucím – trenérům mládeže za jejich dobré vedení a obětavost při vedení naší mládeže.

Jmenovitě tímto děkuji zejména P. Kousalovi, M. Strnadovi, D. Šimůnkové, K. Šmídovi ml. a L. Brucknerovi.

Celkové výsledky:

Kategorie mladší –                 Semily 1 ,,A“ - 1. místo,