Úterý 5. Července 2022

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILY I.

SVATÁ KATEŘINA 2022

(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

ÚTERÝ 5.července 2022 

Ahoj, dneska jsme se dopoledne standardně věnovali hasičské aktivitě. Tentokrát jsme udělali stanoviště přímo v lese a pro děti jsme vytvořili stezku (cca 2km). Děti šly společně s dorostenci a dorostenkami. Procházeli všechny zastávky, kde dostávali trestné body za špatně provedený úkol. Při těchto aktivitách jsou děti rozdělené dle stáří a zda se věnují hasičskému sportu.
Dále nás čekal rozstřel z předchozího dne a rozhodovala to střelba. Hodnocení, z předchozího dne a zároveň z aktivity, kterou pořádali dorostenci a dorostenky, je 1. místo modré družstvo, 2. místo zelené družstvo, 3. místo žluté družstvo, 4. místo červené družstvo a 5. místo oranžové družstvo.
K obědu si pro nás připravili v kuchyni bramboračku a rajskou omáčku s těstovinami.
Odpoledne se hrála hra “Maparaellye”, která probíhala opět v lese po družstvech. Zde bylo zapotřebí následovat praporky a v případě odlišné barvy praporku, bylo nutné v okolí hledat speciální kód a zapsat ho do kartičky. Při této hře se celému družstvo počítal čas a správnost přepsání kódu. Pořadí:
1.místo - zelené družstvo
2.místo - červené družstvo
3.místo - oranžové družstvo
4.místo - žluté družstvo
5.místo - modré družstvo
Poté nás čekala hra opět připravená od Petra st. a to ve formě balení hadic v co nejrychlejším čase (1.místo - oranžové družstvo, 2.místo - modré družstvo, 3.místo - červené družstvo, 4.místo - žluté družstvo, 5.místo - zelené družstvo).
Dále si družstvo vylosovalo určité téma na divadelní scénu (reklamace, nákupní horečka, návštěva u lékaře, letní dovolená, záchrana tonoucí osoby). Všem se tyto scény velice povedli a každé družstvo si odneslo 3 body.
K večeři jsme měli fleky s mákem.
Zítra nás čeká návštěva Český Červený Kříž, na kterou se velice těšíme. ????????

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

3/6/2023
Plamen – krajské kolo (Liberec) - Kategorie starší
4/6/2023
Dětský den (Semily) - pořádáme
4/6/2023
Dorost-krajské kolo (Liberec) - Kategorie dorost
10/6/2023
Běh 60 m překážek (Bozkov) - Okresní kolo/Soptík
14/6/2023
Armádní den (Semily)

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^