Úterý 4. Července 2017

ÚTERÝ 4.ČERVENCE 2017

Výsledek obrázku pro liberecký kraj logo official

Hezké úterní popoledne Vám všem.

A máme tady další prázdninový a také táborový den, v pořadí číslo 4. Na úvod jen malé pozastavení o včerejším podvečeru, kdy ta naše Vaše omladina v osobní volnu opět sportovala a to můžete shlédnout na úvodních fotkách ve fotogalerii dneška. A teď už k dnešnímu dni. Po budíčku, tentokrát bez rozcvičky, jsme se všichni odebrali na snídani a hned připravovali na odjezd na dnešní výletový den do ZOO Praha (menší skupina) a Mirakulua. Odjezd byl z Rovně, protože s sem ten velký autobusem nedostane. Musel se použít ještě i náš mikrobus, protože i ten velký autobus byl vlastně maličký. Řidičem autobusu je náš bratr ze sboru Luděk Budínský, za volant našeho mikrobusu je Mareček. Tam jsem se s nimi rozloučil a bohužel na rozdíl od táborníků mě povolala má práce. Ale před odjezdem jsem ještě stihnul udělat několik fotografií, z nichž jsem několik umístil do dnešní fotogalerie. No musím přiznat, že jsem aspoň byl odškodněn výborným obědem tady na Nebákově. Jinak výletníci dostali na cestu balíčky a cestou se zastaví i na standardní oběd, takže je o ně vzorně postaráno. Na cestu si ještě každý jeden doplnil své pitné lahve, aby i toto bylo zajištěno.

Jinak včera jsem opět z emailu pro dětičky stáhnul emaily, které jste dětem zaslali a hned předal. Včera jich bylo plných 6, což je hezké a dětičkám udělal každý jeden z nich velkou radost. A i když vím, že je to trochu složitější tady v těch polních podmínkách přenést do druhého počítače kvůli vytištění, stojí posléze ta jejich radost v očích za tu pracnost a já Vám za ně děkuji. A teď se už odmlčím a trochu tady poklidím, protože po ránu byl trochu fofr, i když fofr se neříká, jak by řekl pan Tau. Navečer ještě dopíši další info, hlavně to výletové a pochopitelně doplním i nějaké výletové fotografie.

Před hodinkou ta naše banda konečně dorazila a hned mazala na večeři. Byla pórková polévka a rajská se smaženýma koulema (jako sekaná) a těstoviny. Všichni jsou v pořádku, plni zážitků, krásné a příjemné počasí i bylo. Jukněte do fotogalerie, je tam pár fotek. Jinak už tady zase lítají s pálkama, míči atd. Teda neznáte někdo nějaký lék nebo nějakou fintu jak ta prťata utahat a instruktory probrat??? Myslím ty starší instruktory. No asi ne, předpokládám. A protože je pokročilý čas mažu Vám to poslat, abych nedostal nějakého sprďáka a nebo výpověď.

Hezký večer Vám z nebákovských hvozdů

přeje Láďa a všichni táborníci.