Úterý 3.Července 2018

ÚTERÝ 3.ČERVENCE 2018

Přeji Vám krásné sluníčkové odpoledne :-)

A máme tu další táborový den. Na rozdíl od táborníků, já měl budíček už v 5:45 hodin a po ranní kávě vyrážel směr Semily do práce. Ale jediné hřejivé bylo, že to je naposledy a že už budu tady, v krásném přírodním prostředí Českého ráje.

A teď nejdříve v včerejšímu večeru. Ten proběhl celkem v klidu. Bohužel máte tady trochu zdravotní problém u jedné naší účastnice, ale musím konstatovat, že je statečná a bojuje s nepřízní osudu. Nechci tady rozebírat o koho jde, rodina je informována a jsme domluveni na dalším postupu. Večerka proběhla bez problémů a po zachumlání se do peřin se zanedlouho každý ponořil do doby snové. A ani se nedivím, náročný den se trochu projevil.

A jak to bylo dnes? Jak jsem se dověděl, tak ranní procedura proběhla bez problémů a tak po bodování chatek začal dopolední program. Tak jako v dnech předcházejících se jedna část rozjela na štafety, druhá na útoky a ta třetí si zvyšovala dovednosti a znalosti v hasičské všestrannosti. Každý jeden se snažil co jen mohl a pokud bylo nějaké zaváhání dostalo se každému takovému dalšímu dalšího potřebného výkladu, aby vše zvládl a pochopil. I na střelbách, které jsou pro některé dost problém, pozorujeme postupné zlepšení. Po obědním osobním volnu se opět začalo s tréninkem. A kolečko se opět pootočilo a je vidět, jak se s tím úspěšně všichni perou a nic nevzdávají. A to je moc dobře.

No a já jdu udělat pár foteček, ať Vám mám co nabídnout ve večerním zpravodajství.

Jinak děkujeme za návštěvy, dětičky jsou vždy nadšené. Dopisy průběžně předávám adresátům :-)

Z Nebákova se prozatím loučí Láďa

BODOVÁNÍ CHATEK

Ch.      ne        po        út         celkem pořadí

č..3      1          1          1          3          1.

č.4.      1          1          1          3          1.

č.5.      1          1          1          3          1.

č.6.      1          1          1          3          1.

č.9.      1          1          1          3          1.

č.10.    1          1          1          3          1.

č.11.    1          1          1          3          1.

č.12.    1          3          1          5          11.

č.13.    1          2          5          8          12.

č.15.    2          1          1          4          10.

č.16.    1+        2          1          4+        9.

č.17     1          1          1-         3-         8.