Sobota 1. Července 2017

SOBOTA 1.ČERVENCE 2017
Výsledek obrázku pro liberecký kraj logo official

16:30 hodin

Vážené maminky, tatínkové, sourozenci, no prostě všichni doma.

Stejně tak jak letí voda v potocích a řekách, tak stejně utekl rok a už tu máme první táborový den na Nebákově, v krásném a příjemném prostředí Českého ráje a já se Vám všem opět hlásím se svým „Táborovým zpravodajstvím“.

Odjezd od zbrojnice po 10té hodině jistě řada z Vás má ještě v živé paměti a příjezd sem k nebákovskému rybníku všichni v pořádku absolvovali a to i včetně těch odvážlivců, kteří buď celou trasu vzali hezky na kolech nebo jen z části. Po prvním okoukání a pochopitelně přivítání se s Doležalovými se naše mládež ubytovala v jednotlivých chatičkách. Následoval oběd, na uvítanou dva druhy polévky (držková a knedlíčková) a brambor s rybou. Opět zdejší kuchyň nezklamala a prostě výborné. Já osobně si dal polévky obě a po hlavním jídle člověk přišel na poznání, že je gauč výborná věc :-D

Po poledním klidu se odpolední program věnoval sportu. Dětičky i s instruktorským kádrem vyrazili na kolech trochu protáhnout zádíčka kolem Vidláku. Druhá část instruktorů se rozjela na hřiště do Rovně vybudovat překážkové dráhy a vše co je s tím spojené. Naše zdravotnice Stánička tady teď trochu papíruje v zdravotních dokumentech našich dětí i instruktorů, abychom měli všechno správně seřazené a přehledné. No a já se tady snažím něco málo „nadatlovat“, aby jste věděli co a jak se tady děje. Jinak počasí je slušné, stihlo nám teda i trochu pozapršet, ale už zase máme sluníčko na nebíčku a nad hlavou.

Ještě pro Vaši informaci a připomenutí, můžete dětem zasílat dopisy prostřednictvím emailu. Ty jim vytisknu a vždy po večeři předám.

Emailová adresa:  Ladislavbruckner@seznam.cz

Shodné zpravodajství jako zde na webu našeho sboru najdete na adresách facebooku SDH Semily1 a SDH Košťálov.

Emailová adresa je:  Ladislavbruckner@seznam.cz

19:00 hodin

Všichni se nám z kol v pořádku vrátili a zrovinka i na dobu odpolední svačiny. Po svačině byl pro dnešek volný program, jinak osobní volno. Je to pochopitelné, máme tady i řadu nováčků a tak je potřeba, aby se trochu seznámili s prostředím i spolu táborníky. Teď jsme přišli z večeře, zatím co venku trochu sprchlo, takže naplánované :-D K večeři byla rýže s roládou a omáčkou, opět výborné. Jen některé dětičky musíme hlídat, ještě mají zásoby z domu (sladkosti apod.) a tak je to u nich trochu složitější. Ale to se poddá. Doplnil jsem Vám ještě pár fotek z dnešního odpoledne. Najdete tam i trochu humorné recese na porovnání minulosti, současnosti a asi i budoucnost tam bude trochu zapletená.

A to je zatím pro dnešek vše.

Mějte se moc hezky a přejeme Vám příjemný zbytek dne.

Váš Láďa

 

SOUPIS CHATEK:

1.

Vrtilka V., Frynta T., Lengál T., Srbek R.

2.

Hačková N., Melichová B., Hrušková N., Bukovská N.

3.

Gore K., Vorel O., Baránek P., Dvořák H.

4.

Stehlík J., Chlum J., Trytko J., Červenka R.

5.

Pech L., Horáček J.

6.

Chlumová N., Šaldová Š.

7.

Šimůnek Š., Závěrka J.

8.

Doležal Š., Mikš D.

9.

Šmíd K. ml., Strnad M.

10.

Bubeník J., Bubeník P., Hlavoň P., Šalda L.

11.

Bažant M., Malý Š., Janů V.

12.

Kousal P.ml., Nerad T., Nerad M., Soukup O.

13.

Srbková A., Ceé T., Janatová V., Doležalová M.

14.

Kousal P.st., Šalda Š.

15.

Kousalová A., Majtánová T., Tomášová L., Frynta L.

16.

Frynta J., Mach V., Brádle V., Karpíšek V.

17.

Baránek L., Švestka A., Jiránek J., Voborník M.

Apartmán č.1.

Vrtilka M.

Apartmán č.2.

Bradnová S., Jiránek J.

Společenská místnost

Bruckner L.

HLAVNÍ BUDOVA:

praktikantky:

Melichová K., Patáková V., Bucková J., Pechová G., Dolenská N.

vedoucí:

Šimůnková D., Stehlíková P.

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^