Středa 5. Července 17

STŘEDA 5.ČERVENCE 2017

17:00 hodin 
Výsledek obrázku pro liberecký kraj logo official

Hezké sluníčkové odpoledne a podvečer Vám všem doma přeji.

Máme tady další táborový den, který se pomaličku a jistě blíží ke svému konci. Odpoledne tady sice proběhla malá přeprška, ale to bylo opravdu jen pár minut. Po ranní rozcvičce, snídani a bodování chatek se jednotlivá družstva rozběhla či rozjela na svá působiště a výcviková stanoviště. Cvičil se hasičský útok (už jsem se to Marečku naučil :-D ), cvičila se střelba, štafety a další disciplíny hasičského sportu (topografie, uzlování atd.). Oběd byl dnes prostě dětský. Výborné dva druhy polívky a k tomu bavorské vdolečky a ty jsou prostě dětské, ale i dospěláci se nenechali zahanbit. Po odpoledním osobním volnu, který tradičně byl dětmi věnován sportování v areálu nebákovského tábora, se pokračovalo v dopoledním programu, který byl doplněn plaváním, výletem na kolech i jízdou na lodičkách. Teď tady v táboře je ještě klid, děti cvičí, jsou u vody a nebo ještě na kolech.

Dnes jsme měli i návštěvní den a to nejen z řad rodičů, ale přijelo se za námi podívat i několik našich sester a bratrů ze sboru. Trochu jsme podebatili, než-li se opět rozjeli do svých domovů a někteří zpět na svou dovolenou, odkud k nám za námi přijeli. Přijel se za námi podívat i DJ Vranovský, který tady má zítra pro naše Vaše dětičky připravit a uskutečnit diskotéku. Jak jsme se dověděli, tak tady nikdy nebyl a moc se mu tady líbilo zdejší prostředí. Dokonce se tady ukázala děvčata od nás ze školy a hned byl zájem přihlásit v příštím roce jejich ratolesti na náš tábor, což nás pochopitelně potěšilo.

Počasí nám zatím přeje, dětičky hlavně hlídáme, aby byl dodržován pitný režim. Ale podle toho, že pomalu nestačíme plnit barely se šťávou, tak je vidět, že se už toto naučila ta naše omladina.

Jinak všichni jsou v pořádku, drobné šrámy naše paní primářka odpovědně ošetřuje a dohlíží, aby vše bylo tak jak má být. Pro tuto činnost se v letošním roce zakoupil profesionální zdravotnický kufr, doslova kufr.

A teď trochu předběhnu čas. K večeři pro nás místní paní kuchařky připravují svíčkovou s knedlíkem a to se já osobně těším, protože ta je opravdu jako od maminky. No ono každé jejich umělecké dílo je jako od maminky. Takže vše musím napsat ještě teď a dát i na facebook, protože po té večeři se asi nebudu moci pohybovat :-D Náš Danek na webu sboru doplní asi až o něco později.

A abych ještě nezapomněl, včerejší poštu jsem všem dětem, kterým přišla, předal. Včera opět zvýšený počet emailů a rodina a příbuzenstvo Chlumových trhá světové rekordy. Všem bych Vám chtěl poděkovat za emaily pro dětičky, protože ta radost v jejich očích je prostě jedinečná, úžasná, obzvláště u těch menších. Jen ještě drobné upozornění. Poštu vybírám kolem 20té hodiny (podle denního programu) a tak pokud budete posílat email po této době je dosti pravděpodobné, že ho dostanou až následující den. Takže pokud budete psát bylo by dobré je odeslat do cca 19:30 hodin. Zítra budu poštu vybírat do 18 hodin, protože pak tady máme diskošku s kouzelníkem a zpravodajství i s fotogalerií a poštu budu vybírat kolem 18té hodiny. Jinak na diskošku jste pochopitelně zváni.

Pro dnešek se s Vámi všemi, kteří sledujete tábor a zpravodajství z tábora loučím a přeji Vám za sebe i za všechny tábornice a táborníky krásný a klidný pohodový podvečer a večer a zítra se těším na napsanou.

Váš Láďa

PS: By mě teda zajímalo, kde ta děcka stále berou tu energii :-D

A PERLIČKA DNE:

Radim Skrbku dnes navečer našel krásného velkého hřiba kováře a naše nejmenovaná sestra instruktorka prohlásila: „Ten je krásnej, jak opravdickej, sádrovej“. Deniska zase perlila, jéééééééééé, já to na Tebe prásknul :-D

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^