Středa 4.Července 2018

STŘEDA 4.ČERVENCE 2018

17:00 hodin

A máme tady středu, půl tábora utekl jako voda v místním potůčku. Zatím co ostatní asi ještě brouzdají někde po Praze, já jsem dnešní den strávil nákupy v Semilech a drobnými opravami našeho táborového materiálu a přípravami na zítřejší diskotéku s maskami i přes to, že na mě skočil nějaký vir. Ale hatiti něco vydrží :-D

A teď se trochu vrátím k včerejšímu večeru. Trochu jsem vynechal večerní zpravodajství, nebylo mně dobře a tak snad pochopíte. V každém případě dětičkám po večeři připravil nás instruktorský dorost krásnou a pestrou soutěž, která byla směrována na jejich tréninku znalostí zeměpisu a procvičení mozečků. No jako ve škole, jen trochu jinak, aby je to zaujalo a myslím si, podle ohlasu, že to bylo výborné. Večerka tradičně, jako vždy. Někteří si již připravovali i masky na čtvrteční disco. Dnes jsem připravil i pro ostatní návštěvníky nebákovského areálu plakátek o této naší akci i s pozváním. Nechceme, abychom tady byli jako nějací „izolanti“.

A dnešek? Tak ten byl jednoduchý. Po budíčku krátká rozcvička a po osobní hygieně šup na snídani. Snídaně opět bohatá a pestrá, jako vždy. Dnes jsme vynechali bodování chatek, v 9 hodin měl přifrčet autobus, tak nebyl ani čas. Vzhledem k tomu, že nás je tolik a autobus má menší kapacitu sedadel, musel vyrazit směr Praha i náš mikrobus s Marečkem za volantem. Mimochodem řidič autobusu se taky jmenuje Marek, takže dnes jsou všichni v rukách Marečků :-D

Návrat by měl být kolem večeře, takže cca kolem 18:30 hodiny. O podrobnostech Vás budu informovat později. Teď ještě připravím pár fotek ze včerejšího dne a dnešního odjezdu.

Mějte se moc hezky, přeji Vám všem krásný zbytek dnešního sluníčkového dne, teda aspoň tady je celičký den nádherně a sluníčkově.

Z krásného nebákovského údolíčka Váš Láďa :-)

PS: Měli jsme po ránu nečekanou kontrolu z OHS v Semilech, vše máme v pořádku a spokojenost byla i s ubytováním v chatičkách, sociálním zázemím, stravou, dodržováním a zabezpečením pitného režimu atd.PS: Měli jsme po ránu nečekanou kontrolu z OHS v Semilech, vše máme v pořádku a spokojenost byla i s ubytování v chatkách, sociálním zázemí, stravou, pitným režimem atd.

20:30 hodin

Hezký večer Vám všem :-)

Tak je mám tady, ale to už jste jistě poznali z fotek, které jsem zde vyvěsil. Takže Stánička pro mě napsala takový základní rozpis co kde a jak a já se teď budu snažit z toho něco slohového vykouzlit. No, moje paní učitelka ze základky, která učila češtinu a pochopitelně i sloh, by se asi při těchto mých slovech pokřižovala. No ale jdeme to zkusit, teď už od ní lepanec nedostanu, protože už je v tom učitelským nebíčku. Ale nezaručuji, že mě nepřijde v noci strašit. Ale vraťme se k tomu dnešnímu výletování do naši matičky Prahy.

Takže na cestu se někteří jedinci museli posilnit práškem, aby jim nebylo v autobuse špatně. Ale i přes to se řidič ptal, zda ta naše Vaše omladina neměla k snídani vajíčka. Asi nějaká špatná zkušenost či co. Nic méně cesta proběhla v pořádku. Obě vozidla dorazila do Prahy bez újmy a to se pochopitelně týká i celé naší „delegace“. V Praze navštívili Muzeum historie Karlova mostu, projeli se po Labi na lodi (kdo kdy viděl v Praze téct Labe, že :-D ) Takže po Vltavě, pochopitelně. Trasa pod názvem „PRAŽSKÉ BENÁTKY“ vedla pod Karlovým mostem, kolem Čertovky a Kampy a v dálce byl vidět majestátný Pražský hrad. Vzhledem ke kapacitě lodi, se muselo celé naše „koloseum“ rozdělit na dvě skupiny a střídavě bylo muzeum a projížďka. Na lodi bylo i malé občerstvení. Každý dostal limču a nanuka, což dnes přišlo v tom vedru i vhod. Každý na lodi dostal sluchátka, v kterých se i něco dověděli o blízkém i vzdáleném okolí kolem výletní trasy. Obě skupiny se poté sešli u Karlova mostu, kde už musel každý po svých. Následovala procházka a prohlídka Karlova mostu, z kterého se pokračovalo do zákoutí Malé strany. Stín ve Vojanových sadech všem poskytl prostor a čas na odpočinek. Poté k autobusu a cestou domů zastavení kde jinde než v McDonaldu na malé občerstvení. Opravdu malé, protože po příjezdu do tábora čekala na všechny výleťáky teplá večeře.

No teď už je dávno po večeři, někteří sportují, někdo skočil do rybníka a někdo se připravoval na zítřejší disco tvorbou vlastních masek. Naše Deniska jim v tom byla nápomocna a s ní i několik našich dorostenek a dorostenců. No to je asi tak všechno. A zítra se těším na shledanou a vypovím Vám i o tom co jsem psal výše. Zda mě má paní učitelka češtiny přišla strašit a nebo se jen tam nahoře smála :-D

Mějte se hezky a za povyku našich Vašich dětí se s Vámi všemi loučím.

Od nebáckého hastrmana Láďa :-)

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^