Středa 3. Července 2019

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILY I.

NEBÁKOV 2019
(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)
STŘEDA 3.července 2019

10:30 hodin

Hezké dopoledne všem domů.

Je již trochu později, ale to víte, celodenka je trochu o času. Tak že ráno bylo bez rozcvičky s ohledem na to letní kino. I budíček byl jinak. Ale všichni jsou v pořádku a před chvilkou už vyrazili na kolech směr Jinolice. Pár, kteří si kola nevzali a nemohou, zůstává v táboře pod dozorem našeho jednoho instruktora. Ale 2 se vydají na cestu s námi v autospojce, která veze jídlo a pochopitelně i pro případ nějaké poruchy na kolech, nějaké to nářadíčko atd.

Tak zatím ahojky, jdeme nakládat a vyrážíme za nimi.

Láďa

 

18:00 hodin

Zdravím Vás všechny.

Dnešní celodenní výlet máme za sebou, všichni jsou v pořádku a zpátky doma.

Trasa vedle z Nebáku do Jinolic, kde byla první svačina a později i oběd. Počasí tak trochu nedovolilo koupání, ale jak vidíte ve fotogalerii co je tam zabavilo jistě poznáte. Semilskou pouť nestihli, tak byla náhrada. Z Jinolic se rozjel celý peleton do Prachovských skal, kde nejdříve dostali meloun, jako tako osvěžení. Zatím co jsme se Stáničkou zajistili v Jičíně nákup, tak ten peleton odložil kola a následovala prohlídka Prachovských skal. Po návratu byla další sváča, ale řada z děti ji už odmítla a po krátké pouze se vyrazilo opět na cestu. Tentokrát už na Nebák do tábora, kam celá parta dorazila cca v 17:30 hodin. Teď trochu odpočívají.

No a já zatím připravil pár foteček a něco písmenek a jdu Vám to opět poslat. Pár fotek ještě získám od Péti a tak později dodám.

Tak ahojky za cca 2 hodinky při dnešním posledním vstupu.

Loučí se s Vámi Láďa :-)

 

21:40 hodin

Hezký večer přátelé.

Tak nám ta středa utekla dehberoucím tempem a vlastně se nám i ten náš tábor nenápadně přenesl do druhé poloviny. Dnes byl přesný střed.

Jinak dětičky mají osobní volno a sportují, hrají různé hry a nebo jen tak si spolu povídají. Prostě takový odpočinkový večer. I dnes jsme zde uvítali několik rodičů, kteří se přijeli za námi a hlavně dětmi podívat a bylo to milé.

Bohužel na fcb apod. je porucha a nedají se přidávat fotografie, jen text. Je to škoda, protože už dnes máme společné foto a já Vám jej nemůžu ukázat. Snad to nebude dlouho trvat a vše bude fungovat jak má. Takže dnes trochu strohé zpravodajství :-(

Mějte se moc hezky a zítra naviděnou, teda nanapsanou.

Z Nebákova se pro dnešek loučí

Láďa

PS: Zítra budu trochu cestovat, ale vše se budu snažit nějakým způsobem dohnat, aby jste neztratili přehled o dění na táboře.

Den očima dorostenek:

Program na dnešní den byl celodenní výlet, který se konal na kolech. Naše první zastávka byla v Jinolicích, kde byla pouť, na které se děti mohly vyřádit. Poté jsme si dali smažený sýr s hranolky k obědu a jelo se na Prachovské skály, které jsme si prošli. A pak už jen následovala cesta zpátky do tábora, kam se všichni moc těšili. Počasí nám celý den přálo a mráčků na nebi bylo málo.

(Valentýnka)

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^