Soptíkův pohár - Jaro 2019

HASIČSKÝ SOPTÍK POKRAČUJE

 

          Hasičský dětský pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ v minulých dnech pokračoval druhým a třetím kolem. Nejprve se soutěžící družstva sešla ve středu 8.5.2019 v Kundraticích, kde se v obou kategoriích shodně sešlo po 25 družstvech. U mladších si prvenství odvezl sbor z Jablonce nad Jizerou následovaný mládeží ze Svojku a Chuchelny. U starších bylo trochu napínavější rozhodování. 1.místo si odvezl sbor z Mříčné „A“. O druhé a třetí místo bylo rozhodnutí, při celkové rovnosti bodů, na hasičském útoku. Útok lépe vyzněl pro mladé hasiče z Jablonce nad Jizerou před sborem ze Semil I. „A“.

          Hned v sobotu 11.5.2019 mladé hasiče přivítal na své půdě bozkovský sbor. Kategorii mladších (24 družstev) vyhrála Mříčná „A“ před Bítouchovem „A“ a Jabloncem nad Jizerou „A“. U starších (16 družstev), tentokrát o první místě, opět rozhodoval hasičský útok. Sbor z Víchové nad Jizerou „A“ nakonec získal zlato. V těsném sledu za ním si stříbro domu odvezl Jablonec nad Jizerou před třetími ze SDH Semily I. „A“.

          A jak vše (zatím) vypadá v průběžných výsledcích? Kategorii mladších vede Jablonec nad Jizerou „A“ před Mříčnou „A“ a sboru ze Semil I. „A“. U starších první místo patří SDH Semily I. „A“ před Bítouchovem „A“ a Roprachticemi.

          Z výsledků je zřejmé, že mladí hasiči ze Semil a semilského okrsku vzorně reprezentují své obce i město a tak nezapomeňte, že již tuto neděli 19.5.2019 od 9 hodin pokračuje Soptík tady u nás v Semilech. Pořadatelem je místní SDH Semily I.

                                                                                   Ladislav Bruckner

                                                                                   zastupující starosta semilského okrsku

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^