Sobota 6. Července 2019

NEBÁKOV 2019

SOBOTA 6.července 2019

Hezkou a sluníčkovou sobotěnku Vám všem.

A máme tady sobotu. Před týdnem, cca v tuto dobu, jsme se začali scházet na naší zbrojnici a začali v klidu nakládat věci na náklaďák a já další pro technické a zpravodajské zázemí tábora do svého auta. Čas letí jako voda, a je to až šílené, ale zítra už odjíždíme. Je to jako v životě, krásné a příjemné chvilky utečou rychlostí blesku. Ty špatné jsou jak věčnost, vlekoucí se a nekončící. Ale dost filozofování a jdu na zpravodajství za posledních cca 12 hodin.

Včerejší promítání skončilo potleskem jak v Národním divadle. Všichni spokojeni a to byl cíl. Pak už všichni do umyvárek a do pelíšku. Po chvilce tady byl klid, nikdo nikam necoural a nechal si jistě zdát ty nejkrásnější sny.

Ráno s trubkou a rozcvičkou, jako tradičně. Vlastně poslední rozcvička, zítra bude vynechána, předpokládám. Snídaně pohodová a kontrola chatek už je taky za námi. Jen co zpracuji konečné výsledky, zveřejním. Teď už se všichni připravují na soutěžení. Dokončí se týdenní soutěž a následuje hasičská olympiáda s přísahou i pochodní. Jen pro oheň nejedeme na pověstný Olymp, asi by se to nestihlo :-) Jinak je krásně sluníčkově a teplo.

Zatím se loučím, teď zatím bez fotografií, ale jen co nějaké udělám, hned Vám je sem umístím.

Mějte se hezky a užijte sobotěnku.

Váš Láďa

PS: Dnes odjíždí náš vedoucí tábora Jiřík z osobních důvodů a po obědě se rozloučíme i s Kájou a Barčou Melichovými, které zítra odjíždí s rodiči na dovolenou.

FIREOLYMPIÁDA 2019

NEBÁKOV 2019

CZECH REPUBLIK

ZAHÁJENA

Před chvilkou byla zahájena 1.Fireolympiáda Nebákov 2019. Nejprve sliby závodníků, rozhodčích a trenérů a pak slavnostní zapálení olympijského ohně. Slib za závodníky přednesl Péťa Kousal ml., za rozhodčí Péťa Kousal st. a za trenéry Natka Dolenská.

Každý tým pod svou vlajkou dnes bude zápolit o každičký bod. Dnešní celodenní závod bude započítán do týdenní soutěže jako poslední disciplína.

SLIBY:

Sportovec::

Jménem všech závodníků slibuji, že vystoupíme na olympijských hrách jako čestní soupeři, poslušni pravidel, která je řídí, za sport bez dopingu a drog, v rytířském duchu pro slávu sportu a čest našich družstev.

Rozhodčí:

Jménem všech rozhodčích a činovníků slibuji, že na těchto olympijských hrách splníme nám uložené úkoly ve vší nestrannosti, s úctou k řádům a věrni zásadám sportovního ducha.

Trenéři:

Jménem všech trenérů a dalších členů doprovodu závodníků slibuji, že se zcela zavazujeme podporovat a dodržovat zásady sportovního ducha a hry fair play v souladu se základními principy olympismu

A teď už zase mažu za nimi, ať toho moc nepropásnu. Máte to i s fotografiemi, ty jsem ještě stihl.

Zatím ahojky, za chvilku jsem zase tady.

Ahojky doma.

Dopolední program je ukončen a již se všichni připravují na oběd. Ale ještě se vrátím k dopolednímu programu.

Po útocích následovala svačinová přestávka. Pak se celý tábor přesunul na místní komunikaci, kde následovalo druhé kolo dnešní Fireolympic a to štafeta dvojic. Pochopitelně mám pro Vás připravené i nějaké to foto, aby jste věděli co se tam dělo.

Všichni jsou v pořádku a počasíčko nám zase přeje a sluníčko nám hřeje.

Teď Vám toto zveřejním i s fotečkami a pomažu za nimi na oběd. Tradičně poslední z posledních, ale to je už úděl, pokud chcete dělat „čerstvé“ info.

Tak zatím AHOJKY a odpoledne jsem opět tady.

Před chvilkou jsme se rozloučili s naší Kájou a Barčou. Kája udělala pro letošní tábor neuvěřitelnou práci a za to ji patří velké poděkování. Tak holky, užijte si dovolenou a krásné prázdniny.

Ahojík všem doma.

Je dobojováno, odpolední zápolení ukončilo týdenní soutěže i Fireolympiádu tady na Nebáku. Ve fotogalerii najdete konečné výsledky týdenní soutěže i dnešní výsledek Fireolympiády. Vše probíhalo v naprosté pohodičce, žádná zranění a všichni si to myslím užili.

Teď mají sváču a poté osobní volno.

No a já ještě připravím nějaké foto a přidám Vám je teď k těmto informacím.

Zatím se loučím

PS: Dnešní podvečer bude rozlučkový, předávání diplomů za účast, něco na zub i upomínkových dárečků.