Sobota 4. Července 2020

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILYM I.

NEBÁKOV 2020

(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

SOBOTA 4.července 2020 – 7:30 hodin

Dobré brzké ráno Vám všem doma.

Máme tady předposlední ráno. Ten čas tak letí, že mně to připadá, že jsme přijeli sem na Nebák včera a zítra je odjezd. No tak to je trochu šílené, ale bohužel reálné. Nic s tím nenaděláme. Ale dost moudrostí a podobných věcí a trochu se ještě vrátím k včerejšímu, ne zrovna dni, který bude patřit do té kategorie klidných. Ale na druhou stránku vše relativně dobře dopadlo a naše tábornice je v dobrých rukou a tímto ji všichni zdravíme. Chci i poděkovat tatínkovi naší Káji za jeho rychlou a odbornou reakci při pomoci jednomu z návštěvníků našeho tábora, který se na nás přijel podívat a je už též v pořádku.

A teď trochu málo k tomu včerejšímu večeru. Část táborníků se ještě po večeři jeli na kole poohlédnout po blízkém okolí a část využila lodiček na projížďku po místním rybníčku. Vše pochopitelně pod dozorem našich instruktorů. Na kutě se šlo tentokrát podle rozpisu. Konec konců ve čtvrtek se vyřádili dost a dost.

Později večer, když už všichni byli pod peřinou, tak přijelo auto s vlekem a na něm obrovský koš balónu. Já osobně jsem jej takto z blízka neviděl a o to byl ten zážitek zajímavější. Teď už tady není, ale během dne by sem měl zase dorazit a děti tak budou mít možnost si jej z blízka i prohlédnout.

No a já Vám to teď za zvuku trumpety, která všem hlásí budíček, toto jdu šoupnout na fcb, ať máte přehled.

Po snídani bude focení společné fotky. Jak je u nás zvykem, zase nebudeme  všichni, ale to je asi problém všech táborů.

Tak zatím ahojky.

Láďa

 

16:30 hodin

Ahojky, jsem tady zase u Vás.

Dopoledne jsem trochu cestoval, ale to nic neměnilo na dopoledním programu. Po focení společné fotky, na které bohužel nejsme v plné sestavě, to se nám snad ze těch 12 táborů ještě nepovedlo, proběhla soutěž družstev v požárním útoku. Výsledky Vám přinesu hned jak budu vědět.

Po obědě dorostenci zprovoznili naši vodní klouzačku na hrázi rybníka. V odpoledním programu proběhla soutěž družstev na loďkách. Postupně se vystřídali všichni v družstvu. Nikdo nic nevzdával a bojovalo se až do úplného konce. Výsledky Vám též přinesu po vyhodnocení této soutěže.

Teď prťata svačí a já mám pro Vás již připravené nějaké to foto z dnešního dopoledního a části odpoledního programu.

Zatím se tedy odmlčím a navečer se jistě ozvu, kdy bude závěrečné rozloučení s táborem.

Láďa

 

21:00 hodin

Hezký večer Vám všem přátelé.

A máme tady dnešní poslední zpravodajství. Po svačině se už nic závratného nedělo, spíše se všichni připravovali na podvečerní a večerní program. V něm proběhlo závěrečné hodnocení tábora, chatek a družstev v podání našeho Marečka. Všem poděkoval za jejich chování i zápal a i práci. Každý z táborníků obdržel diplom za účast na letošním táboře a k němu skupinovou fotku se všemi táborníky, kterou jsem Vám už ukázal v originálním provedení. Všichni pochopitelně dostali i nějakou tu sladkost. V hodnocení chatek se udělilo osazenstvu chatky č.12 putovní titul ČUNČE ČUNČOVATÉ“  a chatka č.16 naopak za vzorný úklid po celou dobu tábora velké poděkování. Všichni podle zásluh, pak dostali odpovídající diplom. Trochu nás zarazilo, že osazenstvo nejlepší chatky bylo mužské. Vypadalo to, že snad jinak spali v jiné a tuto otvírali jen na kontrolu úklidu, jinak to nevidím. V družstvech po celotýdenním klání vyhrálo družstvo č.3. Druhé bylo 4.družstvo, třetí 2.družstvo a poslední zůstalo 1.družstvo. Ale všichni to vzali s nadhledem a smíchem. Pochopitelně se nezapomnělo ani na naši Janičku Doležalovou, které za nás všechny poděkoval náš Mareček a předal ji kytičku s diplomem pro ni i pro děvčata z kuchyně.

Teď se ti mladší vydali na takovou pomyslnou stezku odvahy a jen co dorazí na základnu, mámě pro ně připravený poslední dnešní program, letní kino. Promítat se bude pohádka Kráska a zvíře, teda aspoň pokud jsem byl informován.

Mám pro Vás připravené i nějaké fotečky.

Pro dnešek se loučím a těším se na zítřejší den, kdy se Vám opět přihlásím.

Mějte se hezky a za cca 17 hodin jsme u Vám a s Vámi.

Z Nebáku

Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^