Sobota 29.Června 2019

NEBÁKOV 2019

SOBOTA 29.června 2019 – 19:00 hodin

Vážení rodiče, sourozenci dětí, prarodiče, přátelé, přeji Vám všem doma hezký podvečer.

Tak už je to tady a máme tábor v přímém přenosu, na Nebákově, v krásném údolíčku a u rybníčku. Odjezd od naší zbrojnice proběhl bez problémů a první skupina, která vyrazila na kolech v pořádku na Nebák i dojela. Autobus přijel pár minut po nich. Mezi tím i přijel náklaďák s dalším vybavením, včetně kol. Každý se ihned ubytoval ve svých chatkách dle rozpisu, který Vám přináším v kolekci fotografií níže. Dnešní den je pojat jako seznamovací, protože tady máme i několik nováčků. Nebákovský rybník byl pro mnohé příjemným ochlazením v tom teplém sluníčkovém dni. Stejně jako v minulosti byl i oběd společně s večeří vynikající. Večeři jsme trochu uspíšili, protože máme ještě v plánu večerní společné opékání. Až budu mít k dispozici jídelníček, tak Vám jej pochopitelně zveřejním, aby jste věděli, co že to tady pro nás dobrého připravují paní kuchařky v jejich pracovním království. Všichni jsou v pořádku a teď mají trochu osobního volna právě před tím opékáním. Vše se pomaličku rozjíždí a od zítřka se již budeme plně věnovat hasičině a pochopitelně i myslíme na nějaké ty výlety po okolí.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem sponzorům, kteří náš tábor podpořili.

A to je zatím pro dnešek vše.

Přeji Vám, a myslím i za všechny táborníky a jejich jménem, hezký zbytek dne a zítra už se trochu více rozepíšu. Snad i s nějakou vtipnou vsuvkou, jak se tomu tady občas stává.

Váš zpravodaj Láďa

PS: Paní Doležalová mě mile překvapila, když udělali renovaci místnosti, v které sídlím a přebývám. Je nově vybavena i s kuchyňskou linkou, mikrovlnkou, ledničkou a pro mě dokonce i počítačovým kancelářským stolem, nová dlážděná podlaha atd. Prostě super :-)

Den očima dorostenek:

První den jsme se sešli před hasičskou zbrojnicí a odjeli směr Nebákov. Na Nebákově na nás už čekaly chatičky, úžasná kuchyně a ještě lepší personál. Jako každý rok jsme děti rozdělili do chatiček a udělali jsme si takový volnější den. Děti si hrály a na večer jsme šli všichni společně do skal, kde se konal seznamovací večer. Hrála se seznamovací hra, kde děti řekly své jméno, měsíc narození, věk a bydliště. Tento seznamovací večer jsme udělali letošní tábor poprvé a máme v plánu to dělat i následující roky. Po seznamovací hře si děti opékaly párky a povídaly si mezi sebou. Poté jsme se vrátili zpátky do tábora.

(Valentýnka)

6/4/2024–7/4/2024

Vlašim - hasičská všstrannost a brannost