Sobota 2. Července 2022

SVATÁ KATEŘINA 2022

SOBOTA 2.července 2022

Zdravíme všechny rodiče, kamarády a kolegy hasiče. Dnes jsme již odjeli na 14. hasičský tábor SDH Semily I. Letos jsme, ale po dlouhé době odjeli přímo do rekreačního zařízení Svatá Kateřina u Chotěvic. Ihned po příjezdu do areálu se děti rozdělily do chatek.
Rozdělení v chatkách:
chatka č. 1 - zdravotnice Stánička
chatka č. 2 - Rozálie Dlasková, Antonia Teichmannová, Stella Tichánková
chatka č. 3 - Kryštof Mašek, Jan Smola, Vítězslav Rulc, Tomáš Makovička
chatka č. 4 - Matyáš Nesvadba, Václav Bucek, Antonín Bucek, Pavel Kurfiřt
chatka č. 5 - Kateřina Borešová, Sára Rejmanová, Ema Ševců, Gita Vanická
chatka č. 6 - Jaroslav Stehlík, Denis Saska, Filip Vyhlas, Bao Phan Gio
chatka č. 7 - Šimon Sys, Matyáš Vancl, Jonáš Jakubů
chatka č. 8 - Valerie Gocká, Aneta Richterová, Lilien Frynta, Markéta Borěsová
chatka č. 9 - Stella Ročárková, Karolína Šulavová, Anna Skrbková
chatka č. 10 - Viktorie Janatová, Simona Votočková, Tereza Céé, Michaela Tomášková
chatka č. V (vedoucí) - Marek Vrtilka, Petr Kousal
chatka č. VI - Bára Melichová, Adéla Kousalová, Klára Vanická, Tereza Šulavová
chatka č. VII - Jakub Chlum, Jakub Bubeník, Petr Bubeník
chatka č. IX - Luboš Pech, Jonáš Frynta, Tomáš Frynta
chatka č. X - Petr Kousal, Ondřej Soukup, Tadeáš Nerad, Matyáš Nerad
chatka č. XII - Natálie Novotková, Vendula Votočková, Tereza Hylmarová, Libuše Roudnická, Marie Roudnická
chatka “Ještěrka” (vedoucí) - Valentýna Patáková, Petronela Kövaryová, Karolína Melichová, Gabriela Pechová, Elizabeth Frynta, Julie Frynta, Denisa Becková, Pavlína Stehlíková Vávrová
chatka “Tvoje teta” (vedoucí) - Viktor Vrtilka, Štěpán Šimůnek, Tomáš Lengál, Šimon Doležal
chatka “Moje teta” (vedoucí) - Jonáš Závěrka, Daniel Mikš, Martin Misař

Ve 12:30 nás čekal oběd ve formě čočkové polévky a kuře na paprice s těstovinami. Po obědě měly děti odpolední pauzu na řádné vybalení a seznámení se.
Poté následovalo rozdělení do družstev pro celotáborovou hru. Družstva byla rozdělena do 5 družstev (modré, červené, oranžové, žluté a zelené).

Rozdělení družstev:
Modré družstvo se nazývá Uhlíci a jeho vedoucí jsou Péťa a Martin (Anna Skrbková, Tadeáš Nerad, Stella Ročárková, Kateřina Borešová, Václav Bucek, Ema Ševců, Rozálie Dlasková, Jonáš Frynta, Jakub Bubeník, Bára Melichová, Stella Tichánková).

Červené družstvo se nazývá Snejksova komnata a jeho vedoucí jsou Vall a Štěpán (Simona Votočková, Ondřej Soukup, Tomáš Frynta, Tomáš Makovička, Marie Roudnická, Antonia Teichmannová, Gita Vanická, Antonín Bucek, Adéla Kousalová, Petr Bubeník, Vendula Votočková).

Oranžové družstvo se nazývá Plameňáci a jeho vedoucí jsou Gabča a Danek (Michaela Tomášková, Petr Kousal, Matyáš Vancl, Kryštof Mašek, Denis Saska, Filip Vyhlas, Lilien Frynta, Aneta Richterová, Tereza Hylmarová, Natálie Novotková).

Žluté družstvo se nazývá Šílení Houbaři a jeho vedoucí jsou Elizabeth a Šimon (Matyáš Nerad, Karolína Šulavová, Matyáš Nesvadba, Jan Smola, Pavel Kurfiřt, Valerie Gocká, Markéta Borešová, Klára Vanická, Tereza Šulavová, Šimon Sys).

Zelené družstvo se nazývá Jontor a jeho vedoucí jsou Viktor a Jonáš (Viktorie Janatová, Tereza Céé, Luboš Pech, Sára Rejmanová, Jonáš Jakubů, Bao Phan Gio, Jaroslav Stehlík, Libuše Roudnická, Jakub Chlum, Vítězslav Rulc).

Družstva musely vymyslet své vlastní jména, pokřik a maskota.
Po večeři jsme založili táborový oheň na zahájení a seznamování. Při této příležitosti se prezentovalo každé družstvo.