Pondělí 5. Července 2021

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILYM I.

NEBÁKOV 2021

(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

PONDĚLNÍ 5.července 2021 – 12:00 hodin

Zdravím všechny doma z trochu zataženého podnebí Nebákova. Trochu nám dopoledne skáplo, ale nic závažného to nebylo.

A máme tady další, v pořadí již třetí táborový den. Počasí dnes trochu chladnější, ale dá se to ustát a jinak jsme všichni v pořádku. Po ranních procedurách, jako byla rozcvička, snídaně a úklid chatek s jejím bodováním se celé dopoledne opět věnovalo malování vlajek jednotlivých soutěžních družstev. Na dnešek jsme si pro dětičky připravili malé překvapení, o kterém vědělo jen pár dospěláků. Jen jsme potřebovali vše načasovat, aby vše vyšlo. A tak mě náš Mareček pověřil, abych vyfotil jednotlivá družstva, ta hasičská. Pochopitelně to byla záminka jak získat čas. A ptáte se proč? No právě šlo o to překvapení a tím byl příjezd 3 vozidel zásahové jednotky Policie ČR včetně psovoda a jeho pejska. Překvapení bylo u všech bez rozdílu. Naše Kája se statečně vrhla před ty nejmenší, aby je ochránila, co dodat. Prostě naše Kája. Po zadržení „mafiánů“, kterými byl náš Mareček a Péťa, je naložili do auta. Ale po chvíli nám je zase vrátili. Pak dětem kluci ukázali zbraně a podobné věci, pochopitelně i pejska a auta a i předvedli pár ukázek. Překvapení prostě bylo dokonáno. Jen já jsem měl obavu s tím focením, protože jsem kvůli času začal vymýšlet fotky, které by mě ani jinak nenapadlo fotit. Navíc už to vypadalo, že se na mě dětičky vrhnou, ale z radosti by to asi nebylo. Vlastně by asi byla ta omladina rychlejší jak  ta zásahovka. No klika že přijela.

Teď už máme po obědě, který se dnes záměrně popostrčil a připravil jsem Vám i několik fotek z dnešního dopoledne a přidávám i nějaké z toho večerního sportovního večera, kdy opět pokračovala celotáborová soutěž v přehazované. U té se dovolím trochu pozastavit. Aby vše bylo pokud možno spravedlivé, tak družstva jsou rozdělena tak, aby věkově byla stejná, aby někdo nemohl protestovat, že je někde více starších nebo mladších. A podle toho to i tak vypadá a nejsou žádné problémy, což byl smysl toho celého přerozdělení. Přikládám i nový doupravený rozpis chatek, protože nám bohužel dva táborníci zmizeli ze seznamu. Hold chybička se vloudila a tak to napravujeme. Též přikládám upravený denní program tábora, seznam dětí na chatkách atd.Možná jste se už i všimli, že letos již takového informační dokumenty nefotíme, ale máme tady i skener, tak jsme se zase trochu polepšili a zdokonalili. Jinak včerejší společnou fotku, kterou jsme včera vyfotili, dnes doupravím a připravím pro dětičky na závěrečné hodnocení, kde jim všem bude předána společně s diplomem za účast.

No a teď už se s Vámi loučím.

Jo a ještě závěrem pár informací a připomenutí. Nezapomeňte, že zítra tady nikdo nebude, odjíždí se do Prahy, to za prvé. A za druhé dnešní odpolední zpravodajství nebude, protože odjíždím, ale nebojte se, o nic nepřijdete. Dopíši zítra společně s výletem do Prahy a opět doplněné fotografiemi jak z dnešního odpoledne, tak i z pražského výletu.

Jo a ještě abych nezapomněl, dopisy, které jste posílali dětem jsem osobně vytisknul a pomocí vedoucích byl každý jeden doručen adresátovi.

A teď už se s Vámi loučím a zítra jsem tady opět u Vás.

 

Z Nebáku se s Vámi loučí Váš zpravodajce Láďa :-)

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^