Pondělí 4. Července 2022

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILY I.

SVATÁ KATEŘINA 2022

(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

PONDĚLÍ 4.července 2022 - 12:00 hodin

Zdravíme všechny, dneska dopoledne nás navštívili HZS Královehradeckého kraje ze stanice Dvůr Králové nad Labem. Hasiči měli pro děti připravený program se zaměřením na jejich techniku, kterou používají. Nyní se připravujeme na odpolední hru, kterou mají na starost naši dorestenci a dorostenky. ????????
 
 
 
Všichni z tábora zdravíme, ráno začalo standardně budíčkem, rozcvičkou a snídaní. Ihned po snídani nás navštívil HZS Královéhradeckého kraje ze stanice Dvůr Králové nad Labem. Měli pro nás připravený krásný program se zaměřením na jejich techniku, se kterou neustále pracují. Pro děti měli dokonce připravené i různé otázky, na které děti věděly i nevěděly odpovědi. Děti si mohly vyzkoušet např. přenášení osoby, uniformy, atd. Chceme tímto všichni velice poděkovat za krásný program a ukázku, protože děti byly opravdu nadšené. Poté družstva musely ze zvolených vybraných topografických značek vytvořit příběh o 7 větách.
K obědu pro nás byla připravena gulášová polévka a poté jsme dostali plněné knedlíky se zelím.
Odpoledne bylo v režii našich dorostenek a dorostenců, kdy bylo zapojené celé družstvo včetně vedoucích. Každé družstvo si vylosovalo pořadí, kdy budou startovat a poté mezi sebou měly rozestupy po 10 minutách.
Stanoviště:
1.stanoviště - střelba
2.stanoviště - podlézání překážky
3.stanoviště - tahání lodě se závažím
4.stanoviště (bonusová) - přetahování lana s vedoucími
5.stanoviště - vědomostní soutěž ohledně našeho SDH a zdravovědy
6.stanoviště - hod šišek do kruhu
7.stanoviště - vědomostní soutěž ohledně známých pohádek
8.stanoviště - přelézání pavučiny (nesmělo se jí dotknout)
9.stanoviště - přeplouvání na loďkách
10.stanoviště - zdolání lana
Na 1. místě se umístily 3 družstva (modré, žluté a zelené družstvo), na 2. místě červené družstvo a na 3. místě se umístilo oranžové družstvo. Zítra bude probíhat rozstřel mezi 1. místy ohledně spravedlivého pořadí.
Dále družstva čekalo vybarvit si vlastní kasičky na penízky za celotáborové hry.
Na večeři jsme měli rozstřeleného ptáčka s rýží. Poté pro nás měl připravený program náš Petr st.. Byla pro nás připravená soutěž ze střelby, kdy se opět účastnilo celé družstvo. Na 1. místě se umístilo žluté družstvo, 2. místo červené družstvo, 3. místo modré družstvo, 4. místo oranžové družstvo a 5. místo zelené družstvo.

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^