Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka" - Semily 19.5.2019

SOPTÍK V SEMILECH

          V neděli 19.května 2019 se do Semil sjelo na 50 soutěžních hasičských družstev mládeže na již 4té kolo letošního poháru OSH Semily „O dráčka Soptíka.

          Krásné slunečné počasí předznamenalo, že jsou v očekávání i skvělé výsledky jednotlivých družstev a to se i později potvrdilo. V mladších bylo připraveno na soutěžní zápolení 27 družstev, starších pak 23. Po celodenním úsilí si nakonec v kategorii mladších prvenství odvezl sbor z Jablonce nad Jizerou, druhé místo Roprachtice a třetí pak mladí hasiči z Bozkova. U starších se na domácí půdě představili domácí (SDH Semily I. „A“) v té nejlepší formě a získali tak prvenství. Těsně za nimi a druhé místo získal sbor z Víchové nad Jizerou a díky lepšímu času požárního útoku zůstalo i třetí místo v rukách domácích z SDH Semily I „B“. Ještě nutno podotknout, že starší z Víchové dosáhli při požárním útoku na pravém proudu neuvěřitelný čas 13,79 a i přes započítávání horšího levého jim to stačilo na prvenství v Semilech do soutěže o Krále útoků.     V průběžném celkovém pořadí je situace zatím takováto: u mladší vede Jablonec nad Jizerou před Svojkem a Mříčnou „A“ a u starších prvenství zatím mají Semily I. „A“ před Bítouchovem a Roprachticemi. V soutěži „O krále útoků“ si u mladších pevně drží sbor z Jablonce nad Jizerou „A“, druhý je sbor z Mříčné a třetí jsou ze semilského sboru „A“. Tabulku u starších zatím vedou Semily I. „A“ před Roprachticemi a Jabloncem nad Jizerou.

          Další, páté kolo, bude až 15.září 2019 v Chuchelně a celý letošní seriál bude zakončen 5.října 2019 v Jablonci nad Jizerou. Teď mají mladí závodníci trochu oddechu, ale to jen relativně, protože již tuto neděli 26.května 2019 je v Poniklé jarní kolo okresní hasičské soutěže mládeže Plamen.

                                                                            Ladislav Bruckner

                                                                            zastupující starosta semilského okrsku

 

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^