Pátek 9. Července 2021

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILYM I.

NEBÁKOV 2021

(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

PÁTEK 9.července 2021 – 12:00 hodin

Přeji všem hezký den.

A máme tady páteční poledne. Všichni se připravují na oběd. Jídelní lístek jste si jistě už prostudovali a tak víte, co který den máme.

Ale vrátím se k dnešnímu dni. Jak je již zvykem, po budíčku byla rozcvička, trochu toho mytí a snídaně. Po snídani úklid chatek s bodováním. Aktuální stav Tady máte ve fotogalerii. Zítra by mělo být povinné testování, ale raději jsme jej udělali dnes a tak vše máme v pořádku. Zároveň s tím nás navštívila paní z hygieny na kontrolu. Opis zápisu máte též ve fotogalerii. No a zatím co proběhlo testování, instruktoři připravili dopolední hru pro děcka. Před chvilkou přišly a jsou v pořádku.

Počasí nám tady přes noc trochu zlobilo, ve čtvrteční podvečer přišla i bouřka s deštěm. Ale ještě to šlo. Dostalo se nám zpráv, že v Semilech bylo hůře, podstatně hůře. Tak doufáme, že jste všichni v pohodě a zdraví.

Jinak dopisy od Vás rodičů, prarodičů atd. předáváme pokud možno co nejdříve.

Paní šéfová mně dala přístup na soukromou WIFI, tak to připojení je lepší, i když musím s počítačem vždy odejít do hlavní budovy, abych Vám zpravodajství a fotky mohl posílat. Ale jak se říká zaplať pánbůh za to :-)

No a já mažu na oběd, nebo mně jej zbaští.

Zatím ahojky, Láďa

 

19:00 hodin

A máme tady podvečerní čas. Všichni jsou už po večeři a připravuje se večerní program. Celé odpoledne se opět věnovalo hasičině. Sice trochu pozlobívávalo počasíčko, občas zkáplo, ale jinak to bylo v pohodě. Taky proběhl branný závod jednotlivců dorostu. Trochu si zaběhali po lese a okolí. Musím říci, že mě trochu naladila ta naše omladina v dopoledním programu, když z lesa přenesla pár hříbků. Odpoledne jsem vyrazil na obchůzku, ne sám pochopitelně. No a úspěch se dostavil. Našli jsme plný košík hříbků. Bylo jich cca 2 kg. Ty jsme, jako každým rokem, odnesli Janičce k dalšímu zpracování v rámci potravinového řetězce. Opět přináším i pár fotografií z dopoledního a odpoledního programu tábora a zítra ještě něco přidám z večerního, který je opět v režii našich mladších instruktorů. Podle počasí snad bude i letní kino a nebo promítání ve společence v hlavní budově. Připravil jsem takovou vzpomínkovou akci na naši Popelku Libušku Šafránkovou Tři oříšky pro Popelku. Uvidíme, v záloze jsou i další možnosti. A to je pro dnešek vše.

Všechny Vás zdravíme a užívejte poslední „svobodné“ dny, protože pozítří ….. už pozítří se vracíme. Uteklo to teda šíleným tempem.

Z nebakovských hvozdů se s Vámi loučí Váš dopisovatel Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^