Pátek 8. Července 2022

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILY I.

SVATÁ KATEŘINA 2022

(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

PÁTEK 8.července 2022 

Ahoj všem, dneska jsme začali den v 7:45 budíčkem. Dopolední aktivita byla opět složena z hasičské činnosti. Tentokrát jsme byli po stanovištích rozmístění po táboře. Děti byly na každém stanovišti cca 10 minut.
K obědu jsme měli vývar a smažený květák s bramborami a tatarkou omáčkou.
Po odpoledním klidu jsme hráli hru “Enigma”. V této hře jsme měli připravené stanoviště po celém táboře, kde musela družstva splnit určité úkoly. Na základě splněných činností dostaly papírek s tajnou šifrou, kterou muselo družstvo rozluštit (např. Morseova abeceda, křížová šifra, písmenné přesmyčky). Byly zde i stanoviště, kde bylo možné získat nápovědy.
Umístění:
1.místo - červené družstvo
2.místo - žluté družstvo
3.místo - oranžové družstvo
4.místo - modré družstvo
5.místo - zelené družstvo
Na večeři nám uvařili v kuchyni buchtičky s vanilkovým krémem.
????
^