Pátek 7. Července 17

PÁTEK 7.ČERVENCE 2017

15:00 hodin
Výsledek obrázku pro liberecký kraj logo official

Přeji Vám všem krásný páteční den.

No tak toto na úvod není špatný :-D

Ale vrátím se k realitě táborového dění na Nebákově a nejprve ještě krátké ohlédnutí za včerejším nočním rejem na disco kouzlení. Musím říci, že hudba DJ Zdeňka Vranovského a kouzelnická čísla Honzi Komberence nás všechny krásně a mile překvapila. Kouzelnické číslo bylo nenápadně vtaženo mezi děti a děti zase do něj. Obdobné to bylo u Zdeňka, který svůj výběr písní a hudby jako takové nasměřoval právě do jejich řad. Bylo vyhlášeno i 5 nejlepších masek a jejich ocenění od Zdeňka hnedle následovalo. Honzík se tady ještě trochu pozdržel a dětem z balonků vytvořil různé figurky, pejsky, kočičky atd. Ukončení bylo před půlnocí a jednou ze závěrečných písní byla Půlnoční od Václava Neckáře, zajisté znáte.

A ještě jednu důležitou věc musím od všech táborníků vyřídit. Všichni Vám všem, co jste se tady na nás přijeli podívat, děkujeme za bonbóny, perníky, koláče atd. a musím upozornit paní Patákovou, že jedna ta obrovská krabice se štrůdlem, teda několika, zmizela již včera večer a ta druhá nepřežila snídani. Vše bylo výborné a ještě jednou Vám všem moooooc děkujeme.

A jak dnes? V noci nám tady trochu bouřilo a popršelo, ale ráno již sluníčkově, jen mokro. Budíček byl posunut a rozcvička se vynechala. Po snídani úklid chatek a bodování. Některé chatky nezklamaly, jiné nepřekvapily, no i to je součástí táborového dění :-D

A hlavním tématem dne jsou narozeniny našeho dlouholetého táborníka Luboška, který právě dnes slaví své narozeniny (mimochodem můj mladší syn též). Luboškova rodina věnovala jistý finanční obnos na uspořádání oslav jeho narozenin a tak se večer bude konat taková párty s čokoládovými fontánami a ovocem na jeho počet. Pechovým touto cestou děkujeme a Luboškovi přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka a krásné mládí, a nejen mládí.

Dopolední program byl zaměřen na závod štafet na hřišti v Rovni. Po jejím ukončení se uklidily všechny překážky a dráhy a připravilo se vše na nedělní nakládání. Při příjezdu do tábora bylo teplo a protože byl čas šlo se na chvilku u rybníka na plavání, skákání do vody i jízdu na lodích. Musím přiznat, že tyto informace mám z druhé ruky, pracovní povinnost volala a tak jsem musel do Semil.

Oběd opět nezklamal a já se musím přiznat a bez mučení, že díky pozdnímu příjezdu do tábora a tím pádem i na oběd jsem dostal protekční obídek, přičemž kolegáčkové, když jej uviděli, tak pronesli památeční větu, že budou taky jezdit pryč z tábora a přijíždět až po obědě. No prostě otočil jsem pořekadlo o tom, že kdo pozdě chodí sám sobě škodí, tentokrát tomu bylo přesně naopak.

Po odpoledním poobědním klidu byla svým způsobem volná zábava. Část dětí šla k vodě, část na lodičky, část si vyjela na kolech, část tady sportuje (stolní tenis, badminton atd.), část si modeluje. Tak beru foťák a k fotečkám z včerejšího dne přidám ještě taky pár záběrů z toho dnešního a přidám i Péťovi, který fotil dopoledne na štafetách.

Zatím ahojky a po 19té hodině dopíši a hned s Dankem rozešleme.

PS: Jo abych nezapomněl, včera došlo cca 20 emailů pro děti, z toho bylo 5 od příbuzenstva Chlumovic klanu, tak jsem si vzpomněl na Hujerovic rodinu a rodičák z filmu Marečku podejte mi pero :-D

20:00 hodin

Hezký večer Vám všem.

Právě tady probíhá oslava narozenin našeho Luboška. Obě čokoládové fontány chrlí roztavenou čokoládu a dětičky si na špejlata napichují nakrájené ovoce a právě v té čokoládě namáčejí.

Jinak sportování proběhlo úspěšně a i naši koloisti se v pořádku vrátili. Trochu nám tady nad hlavami prolétl tmavý mrak a bylo slyšet i hromobití, ale nakonec se umoudřil a neposlal nám ani kapičku, uvolnil nebíčko a pustil na nás sluníčko.

Jinak večeře opět výborná, dnes jsme ji právě kvůli té oslavě trochu popostrčili dříve, aby se vše stihlo a dětem se uvolnilo bříško na tu dobrotu, co je čekala.

A to je pro dnešní předpředposlední táborový den zatím vše.

Mějte se všichni moc dobře a malé doporučení pro rodiče! Nezapomeňte ještě zítra zajít do Tety nebo nějaké jiné drogerie a nakoupit hafo prášků na praní, šampónů a tekutého či jiného mýdla, protože v neděli jsme už všichni doma :-D

Z nebákovských končin Vás všechny zdraví Láďa :-)

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^