Pátek 6.Července 2018

PÁTEK 6.ČERVENCE 2018

Hezký den všichni doma.

A máme tady další táborový den. Po rozdováděném včerejším večeru jsme dnes po ránu trochu slevili. Vynechala se rozcvička a vstávalo se o trochu déle. Po běžných procedurách a snídani nám počasí dalo jasně najevo, že dopolední plánový program nebude, ať si vymyslíme něco pod střechou. Ovšem trochu jsme s ním vyšplouchli, protože náš dorost byl na tyto varianty připraven se svým pestrým programem her apod. A tak zdejší velká společenská místnost byla pro celé dnešní dopoledne našim zázemím. Teď se už připravuje závěrečný závod ve všeobecných znalostech – střelba, překonávání překážek, znalost topografie, značek, požární ochrany atd. Nyní mohou všichni zahloubat ve své paměti a předvést co se za tento tábor naučili, doučili, zdokonalili. A to je zatím vše. Pokračování bude následovat podvečer. Jinak ještě přidám fotky ze včerejšího disco šílenství na Nebáku.

Jo a abych nezapomněl, vyhlásil jsem ještě včera večer soutěž „KDO TO JE?“ a po několika mylných tipech se nakonec do černého trefila maminka Luboška a Gabči paní Gabriela Kochová – Pechová. Již na ni čeká hlavní výhra a to je návrat jejich dětí zpět domu. Jinak musím na naši výherkyni prásknout, kterou jsem informoval co vlastně vyhrála prohlásila, že se ceny vzdává :-D Tak už jsem preventivně řekl naší Stáničce, že bude mít doma na dobu neurčitou dva nocležníky :-D

A teď opravdu AHOOOOOJ, Láďa

PS: Včera jsme tady měli asi největší návštěvnost v historii. Celkem se u nás zastavilo 19 rodin, což zhruba představuje cca 50 maminek, tatínků, tetiček, strýčků, babiček či dědečků, sourozenců. Takže večer to tady bylo jako v cukrárně, vlevo koláč, vpravo buchty, vpředu meloun, vzadu bonbóny :-D

VŠEM MOC DĚKUJEME, DĚTIČKÁCH CHUTNALO A NÁM POCHOPITELNĚ TAKY :-D

Hezký večer Vám všem.

Odpolední táborový program byl soutěžní. Na rozdíl od dopoledního se odpolední neměnil a tak byla na pořadu dne soutěž v hasičské všestrannosti, ale o tom jsem Vás informoval. Výsledky a jmenný seznam družstev máte níže. Ne vše bylo ideální, ale to se hold někdy stává. Na některé působí tréma i zbrklost v jednom. Ale to vše se dá postupně odbourat. Před chvilkou jsme přišli z večeře, opět výborná, a teď mají dětičky chvilku pro sebe. Pochopitelně po té je opět čeká program, který přichystává náš dorost. Abych řekl pravdu, i pro mě je to občas překvapení. Dnes bylo info trochu strohé, ale to je tím dopoledním počasím a odpolední soutěží, která zabere spoustu času. Ale to už tak v takových dnech bývá.

Ještě pro Vás připravím pár fotek z dnešního dne a celé umístím na všech třech fcb stránkách a pak Danek Mikšu na webové stránky sboru.

Mějte se moc hezky, užívejte pátečního večera a zítra na shledanou.

Z nebákovského údolíčka Láďa :-)

PS: Dnes nás opouští děvčata Melichovi a tak bude první loučení. Máme pro ně přichystané účastnické diplomy, společnou fotografie a pochopitelně i nějaké ty sladkosti a ještě nové táborové tričko i s čapkou. Ostatní si musí ještě chvilku počkat.

A ještě jedna dvou zprávička.
Dámy mají přednost, takže 2x foto z rozloučení s Kájou a Barunkou.
A ta druhá: Zítra má náš Lubošek 14té narozeniny a Pechovi již tradičně pro něj i všechny táborníky zprostředkovaně zajistili sladké občerstvení - ovoce všeho druhu s horkou čokoládou. Pechovi DĚKUJEME PECHOVI :-)

SOUTĚŽ V HASIČSKÉ VŠESTRANNOSTI

MLADŠÍ:

KOŠŤÁLOV „A“ – čas 25:28

Bubeník P., Bubeník J., Stehlík J., Bukovská N.

SEMILY 1. „C“ – čas 32:32

Frynta J., Karpíšek V., Kousalová A., Melichová B., Soukupová K.

3.MÍSTO

SEMILY 1. „B“ – čas 47:43

Andrejsková N., Kocourová M., Novotková N., Rozkošný J., Doležalová M.

4.MÍSTO

SEMILY 1. „D“ – čas 51:09

Borešová M., Brádle V., Mach V., Majtánová T., Pech L.

5.MÍSTO

SEMILY 1. „A“ – čas 54:50

Bělonohý T., Malý Š., Roudnická L., Roudnická M.

6.MÍSTO

KOŠŤÁLOV „B“ – čas 63:39

Vodičková E., Vojtíšek M., Chlum J., Hlavoň P.

STARŠÍ:

SEMILY 1. „A“ – čas 19:49

Kousal P., Skrbková A., Ceé T., Soukup O.

SEMILY  1. „B“ – čas 26:11

Nerad T., Ročárková S., Bém S., Janatová V.

3.MÍSTO

SEMILY 1. „C“ – čas 51:27

Tomášková M., Frynta T., Hubačík J., Nerad M.

DOROST:

SEMILY 1. „A“ – čas 16:04

Skrbek R., Šimůnek Š., Závěrka J., Doležal Š.

SEMILY 1. „B“ – čas 31:18

Lengál T., Vrtilka V., Mikš D.

DOROSTENKY:

SEMILY 1. – čas 34:29

Dolenská N., Bucková J., Melichová K., Patáková P., Skrbková A.