Pátek 5. Července 2019

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILY I.

NEBÁKOV 2019

(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

PÁTEK 5.července 2019

9:00 hodin

Krásné dobré ráno Vám všem doma.

Máme tady další den, páteční den. Čas tak letí, že ať chceme nebo ne, pozítří prostě a jednoduše náš tábor končí. Ale ještě máme celé dva dny a kousek neděle. A tak potlačme trochu čas a žijme součastností.

Takže dnes bez rozcvičky, ani se nedivím, do pelíšků se někteří dostali až kolem půlnoci. Všichni se ten diskotékový den užili a to byl taky smysl celé té akce. Velké poděkování patří našemu DJ Borešovi, který opět nezklamal a připravil se i na písničky na přání. A nestalo se, že by nějakou neměl. Sóla byla i zahrána našemu Marečkovi, Péťovi a mé maličkosti a určitě splnila svou myšlenku a zahřála na srdci. Když jsem pak sledoval ten děj na tom pískovém tanečním parketu, tak jsem byl přesvědčen a i teď, že to všechno lítání, běhání, starosti atd. kolem tábora, nebylo zbytečné a k ničemu a splnilo to nejzákladnější, být jako jedna velká šťastná rodina.

Zatím se s Vámi loučím a brzy jsem tady u Vás zase na písmenkách.

Z ranního nebákovského údolí

Láďa

 

14:00 hodin

Ahojík Vám všem širém světě a hlavně rodiče NAŠICH dětí ;-)

Máme tu páteční odpoledne a tak je na čase Vás zase trochu poinformovat co že se to tady dnes děje, zatím. Takže po ranním nástupu do „zaměstnání“ proběhlo další kolo celotýdenní soutěže. Tentokrát v TFA. Ti, kterým tato zkratka nic neříká, tak je to Toughest Firefighter Alive, v překladu „Nejtvrdší hasič přežije“. A tak jsme v dostupných podmínkách s dostupným materiálem něco podobného udělali dnes tady na táboře pro dětičky. Vzhledem k tomu, že jsme v tomto profíci (:-D) tak to nebyl problém. Jen místo například figuríny se tahal pytel s pískem, místo závaží kbelíky s pískem apod. Všechna družstva bojovala jak o život a o co nejlepší výsledek. Někomu se dařilo lépe, někomu skromněji, ale i tak to nevzdal nikdo. A to je moc dobře, že mají takový ten správný závodnický duch.

Po krátké přestávečce se šlo na oběd. Dnes pro děti vynikající bavorské vdolky. Jen jeden jedinec vymrčoval, že sladké nemusí, a tak dostal chlupaté knedlíky se zelím a vepřovým. Bych takové rozcáplíky dal na převýchovu (TO JSEM BYL JÁ :-D ). Ale byla to dobrota ;-)

Poobědní přestávka utekla velice rychle a následovalo další kolo soutěže. Tentokrát ve vázání uzlů, teda ještě probíhá. Průběžné výsledky po dnešním dnu Vám zveřejním později, po vyhodnocení uzlování. Už mám pro Vás zase několik foteček z dnešního zápolení i průběžné hodnocení úklidu chatek.

A teď si jdu dát odpolední kávičku a Vám ji taky doporučuji.

Mějte se hezky, přeji Vám krásné a pohodové odpoledne a v podvečer jsem tady u Vás opět.

Váš zpravodaj Láďa

PS: Málem bych opomněl Vás informovat, že jsme tady včera měli kontrolu z hygieny, která dopadla velice dobře a máme vše v pořádku. Jen prý nechápou, že máme na táboře medvěda. Nevím co mají proti mému mohéru :-D

 

Rychlé info:
Dnešní hlasování o tom, jaký film se dnes bude promítat v letním kině:
Příšerky s.r.o. 26 hlasů
Madagaskar 12 hlasů
Jak vycvičit draka 11 hlasů
Takže program letního kina na Nebákově dnes je jasný, film Příšerky s.r.o. suverénně zvítězil :-)
PS: dospěláci Starci na chmelu
dorost Masakr motorovou pilou
to neprošlo :-D

 

18:00 hodin

Všechny Vás zdravím :-)

A máme tady chvilku před večeří. Odpolední program jasný, další dvě disciplíny mají dětičky za sebou. Teď čekám až dostanu výsledky, abych mohl doplnit a Vám zveřejnit. První soutěž bylo poznávání předmětů ukrytých pod ubrusem a druhá v hledání předmětů na konkrétní písmeno. Tak o té první jsme skoro nevěděli, za to o té druhé nám mizelo vše, i pod rukama. Lítal celičký tábor. Prostě takové bouření na vesnici :-D

Dnes jsme se museli rozloučit se třemi táborníky, kteří odjíždění s rodiči na dovolenou: Annička Skrbková, Simčou Votočkovou a  Radim Skrbek. Na rozloučenou dostali společné foto, diplom za účast a nějaké drobnosti od nás i sponzorů.

Pak do večeře klídek, odpočinek a osobní volno.

Za cca 2 hodiny se ještě ozvu, to když bude večerní kino, aby jste věděli jak to celé probíhá.

Mějte se hezky.

Láďa

21:25

Hezký večer Vám všem.

Jak jste si určitě již všili, tak jsem Vám dal průběžné výsledky týdenní soutěže. Ta bude zítra pokračovat poslední disciplínou. Závěrečnou výsledkovou listinu Vám tady opět dám.

Po večeři bylo osobní volno, které bylo přerušeno a ve 21 hodin se začal plnit náš „promítací sál“. A protože nic u nás není ve vážném tónu, tak jsme měli u uvaděče s pomyslnými vstupenkami. Pochopitlně nescházelo malé občerstvení. Ovoce na špejli a nanuk k tomu. Pan prodavač se prostě vyzná. Hádejte kdo to asi byl v přestrojení? Vše sami uvidíte ve fotogalerii. Teď už všichni sledují film Příšerky s.r.o. a já pro Vás ještě zpracuji pár fotek právě z tohoto promítání, aby jste viděli co se to tady vlastně děje.

Přeji Vám všem krásný zbytek večera a takové ty sladké sny.

Z nebákovské noci se s Vámi pro dnešek loučí

Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^