Pátek 3. Července 2020

NEBÁKOV 2020

PÁTEK 3.července 2020 – 10:00 hodin

Ahojda všem doma.

A máme tady předposlední táborový den i ráno. Je to jako v tom kdysi starém rozhlasovém seriálu, který se jmenoval „A léta běží, vážení“. No co naděláme.

Ze včerejšího rejdění mám tady pro Vás ještě připraveny nějaké fotografie. Jinak ukončení bylo tradiční a písní Půlnoční od našeho Vašíka Neckáře a přesně směřovaná na půlnoc.

Dnes jsme pochopitelně budíček posunuli na nezbytně nutnou dobu, aby se šlo už hned na snídani. Tím odpadla i rozcvička.

Na nebi je zatím zataženo, ale v průběhu dne se má vyjasnit. I na to disco rejdění vyšlo počasí super a bylo i poměrně teplo, po tom trochu bláznivém pršení a nepršení.

Teď už jsou všichni po snídani a rozešli se na dopolední zaměstnání, které je opět věnované teoretickým i praktickým věcem z hasičiny.

A protože mají všichni svůj program, já jsem si naordinoval taky jeden úkol, viz fotka v dnešní galeriii :-D KECÁM!!!

Ještě tady mám nějakou prácičku s diplomy na závěrečný večer pro všechny atd.

Takže zatím ahojky a vzhledem k tomu, že je pátek, tak ať Vám rychle uteče a užijte si víkend, protože v neděli jedeme domu a do konce roku se nás nezbavíte :-D

Z Nebáku se loučí

Hezké páteční odpoledne Vám přeji.

Dopolední program proběhl v klidu a podle toho co bylo naplánováno. Obídek byl pro dětičky asi ideál, vdolky. Po obědě bylo osobní volno a posléze program v režii dorostu. Takže lodičky a další hra na téma rozpoznávání zvířat apod.

Počasí nám přeje. Dopoledne se sice sluníčko na nás moc často nepodívalo, ale odpoledne je to již jinak. Ale i dopoledne bylo teplíčko, teď je to pochopitelně ještě lepšejší.

Člověk předpokládal, že po tom včerejším rejdění budou ještě unavené, ale oni se snad přes noc připojili na elektrickou síť, aby doplnili baterky, jinak to není možný. Nezničitelní :-D

Dnes jsem konečně dostal výsledky z jednotlivých soutěží, tak ještě zpracuji a navečer Vám tady výsledky zveřejním, aby jste věděli jak na tom ty naše – Vaše dětičky jsou.

A já teď popadnu foťák a jdu se projít po jednotlivých stanovištích, abych měl pro Vás i nějaké to foto.

Zdravím z Nebákova.

Dnešní odpoledne bylo trochu smolné a odpolední program jsme museli změnit. Nedalo se nic jiného dělat a děti se šli projít ke mlejnu na Vidláku za doprovodu dospělých instruktorů. Trochu si preventivně vyrelaxovat ty své dušičky a i tak trochu aktivně odpočinout. Počasí přeje a sluníčko máme stále nad hlavou a je i teplo.

Výsledky už mám, jen ještě potřebuji doupřesnit složení jednotlivých družstev. Máme už po večeři a teď mají dětičky trochu volna před večerním programem. Ten opět připravil náš instruktorský dorost.

Teď jsem to dokončil a můžu výsledky zveřejnit. Čím více bodů, tím lépe. Máte to i se seznamem jmen v jednotlivých družstvech.

Mám pro Vás i několik fotografií z dnešního odpoledne.

Pro dnešek se s Vámi loučím a zítra dovi J

9. Eliška Vodičková
  10. Luboš Šalda
  11. Terka Šulavová