Okrskové kolo požárního sportu - 12.5.2019 Škodějov

OKRSKOVÁ SOUTĚŽ VE ŠKODĚJOVĚ

 

Je již dlouholetou tradicí, že semilský a bozkovský okrsek společně pořádají okrskovou hasičskou soutěž, z níž ti nejlepší postupují na okres. Ne jinak tomu bylo i v letošním roce. Tentokráte se pořadatelské funkce ujal sbor ze Škodějova. Soutěž proběhla v neděli 12.května 2019 od 9ti hodin v centru obce. Počasí sice soutěžícím nepřálo, zpočátku i pršelo, ale i tak se všichni s nadšením pustili do toho, co mají rádi, hasičský sport.

Ženy nastoupily jako první (4.družstva). Vítězství si nakonec vybojovala děvčata z Bozkova „A“. Semilský okrsek měl zastoupení se ženami z SDH Semily I. Ta nakonec obsadila 3.místo. Bozkovská i semilská děvčata si tím vybojovala postup na okres.

Mužských družstev se nakonec sešlo 9. Celkové prvenství si domu odvezl Bozkov „C“ a postoupil na okresní soutěž. SDH Semily I. obsadil 3.místo a jako první zástupce semilského okrsku v pořadí získal postup na okres.

Pořadatelům děkujeme za klidné a vstřícné uvítání a bezchybný průběh soutěže.

                                                                                                                      Ladislav Bruckner

                                                                                                                      zastupující starosta semilského okrsku

^