neděle 5.7.

NEDĚLE 5.ČERVENCE 2015

Přeji všem krásné pohodové slunečné nedělní ráno.

Ranní rozcvičku, bohatou snídani i bodování chatek už máme za sebou a chystáme se na odjezd na Roveň postavit štafety a taky uvítání našeho bratra starosty se zbývajícími účastníky našeho letošního tábora. Vzhledem k tomu, že pro srandu nechodíme daleko, vymysleli jsme takovou habaďůru, že je sem dolu na Nebákov vjezd zakázán – slepá ulice. Za tím účelem jsme si i vypůjčili

přenosnou dopravní značku a vyhotovili příslušný dokument, který bude na dopravní značce připevněn hovořící o tom, že je silnice uzavřena. O výsledku se dovíte níže.

Tak už jsem zase tady. Už je teda trochu déle, než-li jsem předpokládal, ale snad mi to odpustíte. A teď nejprve k tomu víše uvedenému. Dopoledne jsme připravili štafetové dráhy a přepážky. Poté jsme se vzhledem k času přesunuli nazpět do tábora a průběžně číhali na čas příjezdu našeho bratra starosty Marka. Dočkali jsme, připraveni snad na všechno. Na vozík na mašinu jsme naložili káď, vyndali z Avie židle a ostatní věci jen povytáhli. Příjezd byl z naší strany nenápadný, jako že se nic neděje, jen musíme vše dostěhovat dolu do tábora. Jak bych to slušně a srozumitelně vyjádřil. No prostě nám na to vše skočil a prostě super a hlavně divení, že jsme i v tomto vedru byli schopni toto udělat. Ale co bychom pro našeho Marečka neudělali.

Po obědě a poobědní pauze se nejdříve šlo koupat. Voda příjemná, osvěžující. Opět jsme nezapomněli na sprchu čistou vodou. Poté následovala svačinka a další sportovní program (skok daleký, hod medicinbalem, švihadlo, běh na 50 metrů), který ještě následoval o po večeři. No, asi Ty děti jsou neúnavné, ale sil jim teda moc nedošlo.

Počasí nám opět přálo, teda až přespříliš, ale vše zvládáme. Ztráty nemáme a všem se daří myslím dobře.

A to je zatím pro dnešní den vše. Trochu máme problém s netovým zpravodajstvím kvůli připojení na internet a tak v tomto se snažíme nějak zajistit nápravu.

Mějte se moc hezky a všichni Vás pozdravují.