Neděle 1.Července 2018

NEDĚLE 1.ČERVENCE 2018
6:30 hodin
Zdravím všechny doma z Nebákova.
Zatím co ostatní ještě spinkají, já jsem již "na nožkách", sedím tady u noťasu při ranní kávičce a poslouchám ten boží nebákovský klid. A protože Vám ještě "dlužím" taky jídelníček, který jsem včera večer dostal, tak teď napravuji. Nelekejte se, že např. nejsou psané některé svačiny, ale to je vždy překvápko Doležalových. Obdobné je tomu i u oběda 8.8. Samozřejmě bude, ale opět překvápko. Večer se též rozdělilo kdo bude mít konkrétní chatku na starosti. Vše zatím klape a večer všechny děti, teda skoro všechny, poctivě po večerce zalehly a spinkaly. No a já si teď v klidu dopiji kávičku a půjdu udělat pár ranních fotek Nebákova a zdejšího rybíku. Doufám, že místní vodník ještě taky spí :-D
Mějte se hezky a přeji krásnou sluníčkovou neděli.
Z nebákovského údolí se prozatím loučí Láďa :-)
11:00 hodin
Hezké skoro poledne Vám všem.
Dopolední program je v plném proudu. Ale nejprve začnem ránem. Po budíčku následovala rozcvička. Pár odvážlivců ji vyměnilo za plavání v místním nebákovském rybníku, celkem 7. No musím přiznat, že když jsem viděl jejich nadšení, tak mě dost zamrazilo a pěkně jsem se zježil. No je vidět, že jsou tu i odvážlivci. Pochopitelně na ně dohlížel dozor a pro jistotu i dvojice (méně odvážlivá) na lodičce. Po rozcvičce následovala osobní hygiena a nástup na snídani. Opět složená jak ze standardní housky, másla, sýru a salámu, ale i koláče a marmelády. Zatím se strávníci činí a většinou vše zbaští. Po úklidu chatech bylo první táborové hodnocení úklidu. Zapojil se i náš bratr a instruktor Péťa K.st., ale moc mu to nevyšlo. Dostal kuli bez váhání :-D
Vlastní dopolední program byl rozdělen do tří skupin. První se rozjela na překážkové dráhy do Rovně, druhá nacvičovala požární útok a třetí disciplíny z hasičské všestrannosti (musím napsat hasičské, jinak by mě náš Mareček utopil v rybníku :-D ). Součástí hasičské všestrannosti je i střelba ze vzduchovek. Letos se nám podařilo díky grantům pořídit 5 nových kvalitních vzduchovek. Za chvilku bude pokračovat dopolední program a já se ozbrojím trpělivostí a pošlu i nějaké foto sítí WIFI.
Odpoledne je naplánován výlet na Trosky, mají tam představení provazochodci. Starší a dorost na kolech a mladší jedou auty.
Zatím nashledanou a přeji krásné nedělní odpoledne :-)

Láďa z Nebáku :-D

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^