Hasičská mládež z SDH Semily I. v roce 2019

MLADÍ HASIČI Z SDH SEMILY I. V ROCE 2019

 

          Letošní rok byl pro mladé hasiče z SDH Semily I. velice úspěšný. A to jak v rámci okresních soutěží, ale ani na krajských soutěžích se rozhodně neztratili.

          Okresní hasičskou soutěž mládeže Plamen ročník 2018/2019 v kategorii starších v celkovém hodnocení vyhráli a mladší vybojovali krásné 3.místo. A ani dorost nezaváhal. Dorostenci získali prvenství a dorostenky bronz. Na krajské soutěži obsadili starší 3.místo, dorky 4.místo a dorci krásné 2.místo.

          Okresní pohárová soutěž hasičské mládeže pod patronací OSH Semily „O dráčka Soptíka“ ročník 2019 byl též úspěšný. Mladší celkově obsadili 5. a 12.místo, starší získali prvenství a 12.místo. V kategorii „Král útoků“ mladším patří 10. a 19.místo a starším 1. a 12.místo.

          Semilský dorost (dorky i dorci) vzorně reprezentoval náš sbor i na okrskové soutěži dospělých, který se konal v květnu ve Škodějově, kde obě družstva shodně vybojovala 3.místa.

          A co k tomu dodat? Máme málo poliček na poháry.

          Celému kolektivu mladých hasičů z SDH Semily I. i instruktorům patří velké poděkování za jejich poctivé snažení, čas a hlavně výsledky i jak vzorně reprezentují nejen náš sbor ale i naše město.

 

                Ladislav Bruckner

     zástupce starosty SDH Semily I.

^