Čtvrtek 7. Července 2022

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILY I.

SVATÁ KATEŘINA 2022

(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

ČTVRTEK 7.července 2022 

Ahoj, dnes je již 6. den našeho hasičského tábora. Letošní celodenní výlet vyšel na čtvrtek a proto jsme se rozhodli, když jsme nedaleko Zoo Dvůr Králové nad Labem, že si uděláme výlet přímo sem.
Celý den začal budíčkem, který jsme posunuli o 15 minut, aby nemusela být rozcvička. Autobusy nás vyzvedly v 10:00 a vyrazili jsme směr Dvůr Králové nad Labem. Kuchyně pro nás připravila oběd formou balíčku. Děti jsme rozdělily na skupinky mladší, starší a dorost. Měli jsme možnost vidět téměř každé zvířátko. Mně osobně se nejvíce líbili gepardi a děti se nejvíce těšily na opice a lvy. Sraz, na vrácení zpět do tábora, byl v 14:45 u autobusu.
Po příjezdu do tábora měli všichni volno a možnost se připravit na diskotéku.
K večeři jsme měli rizoto s kuřecím masem.
Na diskotéku přijel jako každý rok DJ Martin Boreš, kterému chceme opět poděkovat za skvělou zábavu pro celý tábor. K dnešnímu dni měl náš Lubošek Pech své osmnácté narozeniny a všichni ti přejeme všechno nejlepší ????.
Pro dnešní den přidávám více fotografií. ????
????
^