Čtvrtek 6. Července 2023

SVATÁ KATEŘINA 2023

(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

Pravidelný zpravodaj můžete také sledovat na facebooku SDH Semily1   a na instagramu sdhsemily1

ČTVRTEK 6.července 2023

Ahoj, dobrý den,
už máme za sebou skoro celý den našeho tábora. Dneska se děti ranní rozcvičce nevyhnuly a na starost jí u mladších měl Péťa ml. + Simča a u starších Tadeáš + Matyáš. Poté nás čekala snídaně opět ve formě pečiva, másla, marmelády, šunky a sýru.
 
První hrou dnešního dne byla hra s názvem Amputace. V této hře byly na začátku svázány 2 děti z družstva (podmínka byla 2x ruce, 3x nohy - dle fotografií, pochopíte). Na každém stanovišti musely házet kostkou a pokud padlo 3 nebo 6, tak si mohly losovat lísteček. Dohromady byly 3 lístečky a to Amputace proběhla úspěšně (1x šátek dolů), Amputace se nezdařila (přidání 1x šátku), Nemocnice je uzavřena (pokračuj k dalšímu stanovišti). Pokud na kostce padlo jiné číslo, tak musely pokračovat k dalšímu stanovišti. 
Výsledky:
1.místo - ŽLOUTENKA 
2.místo - BORŮVKY 
3.místo - HAPČYBARY 
4.místo - VOKURKY 
5.místo - FERRARI 
6.místo - NĚCO ŘEKNI 
 
Další hra s názvem ,,Péťova Štafeta” se počítala opět do celotáborové hry. Běželo se po jednom a nejprve bylo nutné zapojit dvě hadice, udělat plochou spojku, oběhnout metu, udělat plochou spojku, rozpojit dvě spojky a běžet do cíle. Druhý vybíhající běžel opačnou stranou.
Výsledky:
1.místo - NĚCO ŘEKNI 
2.místo - VOKURKY 
3.místo - BORŮVKY 
4.místo - ŽLOUTENKY 
5.místo - FERRARI 
6.místo - HAPČYBARY 
 
Po doběhnutí štafety nás čekala k obědu hrachová polévka a kuřecí stehno s bramborami.  Zároveň nám bylo dovezeno 22 domácích štrúdlů pro děti, za které velice děkujeme. 
 
Po odpoledním klidu měly týmy za úkol vytvořit krátké divadelní scénky na dané téma, které si vylosovaly. O výsledkách rozhodovala naše porota a to Petr st., Stánička, Pája a Viktor. Výsledky zatím nemám, ale určitě budou brzy zveřejněné na výsledkové tabulce. Družstva se zároveň v průběhu účastnila přehazované, která bude na konci tábora připočtena k celkovému hodnocení.  Scénky družstva nakonec odprezentovala ještě před večeří. K večeři jsme měli vepřové na paprice s houskovým knedlíkem. 
 
Těsně po večeři za námi přijel pan DJ Martin Boreš kvůli naší tradiční diskotéce. Velice děkujeme za výbornou zábavu jako vždy.  Více fotografií přidám kdyžtak v dalším zpravodaji. 
 
Pro dnešek posíláme pozdravy 

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^