Čtvrtek 6. Července 17

ČTVRTEK 6.ČERVENCE 2017

13:00 hodin
Výsledek obrázku pro liberecký kraj logo official

Přeji krásný sluníčkový den přátelé.

Je tu další den, den s pořadím č.6 a máme před sebou už jen pouhopouhé 3 celé dny. 2/3 letošního tábora je za námi a čas nezadržitelně plyne jak voda v řekách či potocích. Ale věřte, užíváme si každičkou chviličku a myslím si, že k radosti všech, hlavně dětí. Do fotogalerie jsem opět přidal několik fotek ze včerejšího odpoledne a podvečera a to včetně kolovýletu na Kost.

Za dětičky Vám děkuji za Vaše dopisy pro dětičky, které jsem jim předal a nebo je předali vedoucí chatek.

A teď k dnešnímu dopolednímu programu, který vlastně již započal včera po večerce dětí. Na dnešní dopoledne byl naplánován závod hasičské všestrannosti a tak bylo nutné připravit složení jednotlivých družstev. V konečná verze měla 6 družstev mladších a 3 starších. Dorostenci vypomohli na jednotlivých soutěžních disciplínách. Tady je složení jednotlivých družstev:

MLADŠÍ

Košťálov „A“

Bubeník j., Bubeník P., Šalda L., Šaldová Š., Stehlík J.

Košťálov „B“

Chlum J., Chlumová N., Bukovská N., Červenka R., Hlavoň P.

Semily 1 „A“

Horáček j., Kousalová A., Melichová B., Karpíšek V., Brádle V.

Semily 1 „B“

Mach V., Majtánová T., Frynta J., Frynta L., Tomášová l.

Semily 1 „C“

Jiránek J., Bažant M., Malý Š., Janů V., Švestka A.

Semily 1 „D“

Baránek l., Voborník M., Hrušková N., Hačková N., Trytko J.

STARŠÍ

Semily 1 „A“

Skrbková A., Ceé T., Kousal P., Nerad T., Pech L.

Semily 1 „B“

Bucková J., Frynta T., Soukup O., Doležalová M., Nerad M.

Semily 1 „C“

Gore K., Vorel O., Baránek P., Dvořák H.

Po budíčku a rozcvičce a osobní hygieně jsme posnídali a připravili na dnešní dopolední závod. Pochopitelně se nezapomnělo ani na kontrolu chatek. Obzvláště nás zaujala jedna chatička a navíc naši dorostenců – instruktorů. Ve fotogalerii můžete posoudit proč asi. Hold humor světem vládne a někteří jedinci jsou po ránu tropit různé vylomeniny s humorným podtextem. Ale už se zase vrátím k závodu vlastnímu. Jednotlivá družstva na trať vybíhala v 5ti minutových intervalech. Nejprve ti mladší a poté ti starší. Trať jsme nevolili nijak náročnou a dlouhou, neměla ani jeden kilometr – odhadem. Někteří se snažili, ale bohužel někteří nějak asi postrádají toho správného soutěžního ducha a je to škoda. V každém případě výsledky jsou následující:

MLADŠÍ:

1.místo   Košťálov A

2.místo   Semily 1. C

3.místo   Semily 1. A

4.místo   Semily 1. B

5.místo   Košťálov B

6.místo   Semily 1. D

STARŠÍ:

1.místo   Semily 1. A

2.místo   Semily 1. C

3.místo   Semily 1. B

Po krátkém osobním volnu před obědem se všichni přemístili do jídelny. Dnes opět výborná kuchyně. Čevabčiči šlo na odbyt a děti si nestačili přidávat, což hlavně ocenil místní kuchařský kolektiv. Taky nutno podotknou, že zásoba sladkostí dochází a nebo již došla a korunky si spíše šetří na nějakou tu zmrzku a nebo něco podobného.

A to je zatím vše a navečer se Vám ještě ozvu s doplněním odpoledního programu, který bude sportovní a i zaměřen na přípravu masek na večerní karnevalové rojení v maskách v rytmu nebákovského disco kouzlení pro mladé i pokročilé.

18:15

Tak vše je už přichystáno na to večerní rojení těch našich Vašich včeliček. Před cca hodinou už dorazil i DJ Vranovský a aparatura již vyhrává na celé okolí. I nástup na večeři byl vyhlášen netradičně z mikrofonu :-)

A ještě malé ohlédnutí za odpoledním programem dětiček, které bylo opět věnováno sportu a bylo to celé dění vyhlášeno jako závod. Vyhodnocení ještě není, trochu se nestíhá, ale během zítra bude provedeno a i pochopitelně zveřejním. Závodilo se v přeskoku švihadla, hod medicinbalem, trojskoku z místa, sprintu na 50 metrů a jednotlivá družstva v jízdě na lodích po vytýčené trase. Ta dělal hlavně těm mladším trochu problémy, ale nakonec se i s tímto popasovala každá posádka a místní hastrman dušičkou žádný hrneček nenaplnil. V následném volné programu si všichni připravovali masky a věřte, že jejich fantazie byla a je kouzelná. Pochopitelně pomáhala naše instruktorská děvčata, zatím co hoši pomáhali s vybudováním zázemí pro DJ a pevné plochy pro kouzelníka. A protože je čas večeře mažu za těma našima uličníkama, nebo mně všechno seže…snědí :-)

POZDNÍ VEČER NA NEBÁKOVĚ V RYTMU HUDBY A KOUZLENÍ

22:45

Za hudebního doprovodu našeho DJ při písničce Mumulent jsem tady zpracovával bezpočet fotek, které jsme doposud s Péťou nafotili a udělal jsem jen nepatrný profil dnešní disco kouzelnickým večerem pro Vás. Dětičky i dospěláci řádí a baví se na pískovém hřišti, hudba hraje a na kouzelnické představení Honzy se přišlo kouknout nejen zaměstnanci Nebáku, ale i hosté, kteří jsou ubytováni v místním rekreačním zařízení. Někteří, hlavně ti mladší, jsou i na diskošce. Člověka při takových to situacích hřeje na srdíčku, že ten čas, který v přípravách a vlastní realizaci tábora nebyl zbytečný. A právě to je ten smysl takovéto tábory pořádat a náš letošní v pořadí již devátý je toho důkazem. Stejně jako všichni dospěláci co tady jsme víme, že asi pracovní morálka v nadcházející pondělí bude nevalná, protože ta únava prostě přijde, jen si ji teď ještě tak nějak nepřipouštíme. No nic přátelé, jdu tam za tou naší bandou, mějte se hezky a krásné sny Vám všichni přejeme za znění krásné písničky od Kabátů.

Opět tady máte i nějaké foto z dnešního dne a ještě trocha z včerejšího odpoledne a večera.

Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^