Čtvrtek 5.Července 2018

ČTVRTEK 5.července 2018

8:20 hodin

Přeji všem doma krásné a pohodové ráníčko :-)

A máme tady další den, dětičky jsou už na nohách a rozcvičku za sebou. Dnes opět pár otužilců ranní cvičení vyměnilo za skok do rybníka. Teď se vrhl celičký tábor do sociálek na ranní očistu před snídaní. Jak jsem již včera předeslal, jedeme směr Sobotka – koupaliště. Nebe je sice plné mráčků, ale spoléháme na protekci u našeho Péti tam nahoře a vyžene je a pustí nad naše hlavy jen sluníčkový den a teplíčko.

To je zatím vše pro dnešní den. Zase se ozvu, až dorazíme ze Sobotky.

Zdravím z Nebákova, Láďa.

PS: Jo a abych nezapomněl, nikdo mě ve spánku nestrašil, takže to prošlo :-D

19:00 hodin

Hezký podvečer Vám všem.

Teď jen krátké zprávičky. Připravujeme se na dnešní večerní program – disco karneval. V Sobotce bylo prima, krásné počasí, čisťoučká voda no prostě super. Oběd byl dnes dovozový, přivezli jsme jim tam řízky s chlebem a okurkou. A k tomu hromadu koláče. Všem chutnalo, no bodejď by ne, když to bylo výborné a navíc taky měla ta drobotina několik kilometrů v nohách na kolech. Nazpět se jela kratší a delší trasa, podle věku a odhodlání. Ale všichni do tábora v pořádku dojeli. Naše technické zabezpečení dorazilo do tábora trochu dříve. A za námi i náš dnešní DJ. Takže vše vycházelo jak švýcarské hodinky. Zatím co si připravoval aparaturu, tak jsem se Stáničkou vyrazil do Jičína na nákupy. I tam jsme pořídili dobře a tak po návratu se jen doladilo místo DJ a šlo se s ostatními na večeři. Teď jsme po ní a všichni se připravují, maskují atd. Na dotaz, za koho půjdu já, jsem jim řekl, že buď za školníčka a nebo vedoucího tábora :-D Takže za „C“ je správně. Jdu zpracovat trochu fotografií, zbytek bude následovat zítra.

Zatím se mějte hezoučky a přeji Vám všem hezký večer :-)

Z Nebákova Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^