Čtvrtek 4. Července 2019

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILY I.

NEBÁKOV 2019

(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

ČTVRTEK 4.července 2019

8:00 hodin

A máme tady čtvrteček a vše na netu už konečně funguje jak má. Trochu jsem si přivstal, abych doplnil a zpracoval pár věcí ze včerejška (6:30 hodin). Zatím co všichni ještě hloubali, já tady dělal takové to táborové strašidlo. Ale hlavní je, že jsem pro Vás mohl vše dát do reality a měli jste nazpět čerstvé informace z táborového dění.

Před chvilkou malej Mára zatroubil budíček, teda každý den je jiný, tak nikdo pořádně neví jestli je to budíček, večerka a nebo bojový poplach, ale i tak snaha se cení. Omladina se už rozběhla na rozcvičku a věřte, dnes ji vynechám, teda jako vždy :-)

Nic méně se zatím odmlčím a jdu na ranní kávičku, dnes po ránu si ji snad za to brzké vstávání i zasloužím.

Mějte krásný sluníčkový den a jak se říká „slunce v duši“.

Láďa

PS: Kolem poledne se odjíždí do Sobotky na koupaliště, takže tady nebudeme cca do 17té hodiny. Jo a kdyby jste mě potkali v Semilech, tak jsem nezdrhnul z tábora, ale trochu zařizování a budu dělat i pošťáka Ondru. Jistě víte o koho se jedná, jen nebudu nikoho zvát do televize :-)

A abych nezapomněl, od 7 hodin jsme tu měli poctivého brigádníka, který srovnal písek na celém hřišti. Rodiče jistě poznají kdo to byl :-)

 

10:30 hodin

Ahojky všichni doma.

Dopolední program se už rozjel. Rozkaz zněl jasně, není o čem diskutovat :-D MUŽ S KOŽENOU BRAŠNOU ………….. No, to jsem trochu odbočil, tak zase návrat do reality táborové. Po snídani tradiční bodování chatek. Průběžné výsledky máte ve fotogalerii. Pak trochu pauza a rozchod do dopolední činnosti. Mladší trénují hasičský útok, starší štafety dvojic a část cvičí střelbu, která je pro některé oříškem. Ale musí se vysvětlovat, ukazovat a bude to dobré. Musím přiznat, že jednomu to dáno není a jak by řekl jeden můj známý, ten by netrefil stodolu, i kdyby byl uvnitř :-)

Jdu trochu naložit auto a mažu na cesty. Dnes opět budu dělat pošťáka Ondru bez pozvání do televize. Tak se zatím mějte hezky, užívejte volné dny a nezapomeňte navštívit drogerii. Za pár dnů odjíždíme a myslím, že pracího prášku a aviváže není nikdy dost :-D

Láďa

 

18:30 hodin

Hezký podvečer Vám všem doma.

Den utekl jak voda a blíží se hlavní program dne, na který všichni táborníci netrpělivě čekají a to dnešní disko. Ale nejdříve o odpoledním výletě na kolech do Sobotky na koupaliště.

Autospojku tentokráte převzal náš Mareček, protože já jsem byl pryč. S ním jela naše paní primářka Stánička a ještě pár táborníků, kteří buď nemají kola a nebo bolavé nožičky. Ti, kteří vyrazili na kolech v pořádku do cíle cesty dojeli i s malou návštěvou Kosti (ti starší). Mladší měli kratší trasu. Na koupališti pochopitelně si vody užili do sytosti. Pochopitelně sebou autospojka dovezla i sváču a vše, co je vždy potřebné. Zpáteční cesta byla pro všechny stejná, co nejkratší. Celý peleton do tábora dojel cca v 17:30 hodin. Pak bylo pro všechny volno a dorazil i náš DJ a kamarád pan Boreš se svým nářadíčkem. O návštěvách nemluvě, dnes se asi zapíše jako letošní rekord. Všem ještě jednou děkujeme za návštěvu i za to, že si vzpomněli i na naše Vaše dětičky.

Teď už jsou na večeři a poté bude příprava na diskotéku.

A já se zatím s Vámi všemi loučím, ale slibuji, že se tady dnes ještě ukáži.

Mějte se hezky a přeji příjemný večer.

Z Nebáku se ZATÍM loučí

Láďa

 

21:00 hodin

Hezký pozdní večer přeji Vám všem doma.

Tak už to začalo a jak jsem slíbil, tak plním. V příloze pochopitelně máte jen malou část fotografií z dneška. Zítra přidám více. Jinak masky super a letos jsem neodolal a udělal jsem ze sebe sebe. Však uvidíte. Všichni se baví, i ti, kteří trochu posečkávali. Dnešní večerka je pochopitelně trochu posunuta.

A já se pro dnešek s Vámi loučím za písničky Mumulend. Jistě chápete, že bych si to nechtěl nechat ujít. Ale nebojte, foťák beru sebou a i Péťa to jistí druhým.

Přeji Vám hezký večer a hezkou dobrou noc. No myslím, že budete dříve v pelíšku, než-li táborníci, podle toho co slyším zvenčí :-)

Od „mikrofonu“ se loučí nebákovský zpravodaj Láďa.

Den očima dorostenek:

Dnes čekal děti další výlet na kolech, ale tentokrát na koupaliště do Sobotky. Ráno před odjezdem se trénovaly útoky a poté se děti připravovaly na koupaliště do Sobotky. Večer pro nás byla připravena diskotéka (karneval). Děti měly masky, které si vyrobily a nebo přivezly z domova. Všichni se do diskotéky (karnevalu) připojili včetně vedoucích a dorostu. 

(Valentýnka)

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^