Čtvrtek 2. Července 2020

ZPRAVODAJSTVÍ Z HASIČSKÉHO TÁBORA SDH SEMILY I.


NEBÁKOV 2020


(se zveřejněním fotografií a popisů vyslovili písemný souhlas zákonní zástupci dětí v souladu s GDPR)

ČTVRTEK 2.července 2020 – 15:00 hodin

Zdravím všechny z Nebákova.

Konečně jsem se dostal ke zpravodajství. Dopoledne jsem měl nějaké vyřizování mimo tábor, ale už jsem tady. Dá se říci, že ráno bylo tradiční a po hodnocení chatek byl dopolední program jako každý den. Útoky, procvičování teoretických schopností a i na trochu osobního volna došlo. Počasí přálo a tak vše proběhlo bez problémů.

Po obědě a opět chvilce osobního volna se k nám přihnal černý mráček dráček a spustil na naše hlavy svou dešťovou nadílku, která ustala před cca 30ti minutami. Ale i s tím je počítáno a tak jsou všichni na velké společně s dorostem, který pro ně opět připravil mokrou variantu. Teď tady sice svítí sluníčko, ale jak sleduji radar na netu, tak na nás Péťa zase spustí vodu z nebeské kropice a tentokrát to asi bude i o trochu delší. No uvidíme. Nic méně dětičky zůstávají na společence.

Jen co se mně vrátí foťák a získám, snad, i něco z dopoledne, upravím a ihned sem přidám.

Takže zatím se mějte dobře a vydržte.

Z Nebáku zdraví

Láďa

 

18:45 hodin

Nazdárek všici.

A už se nám blíží večerní disko rejdění. DJ Martina Boreše už tady máme a připravuje aparaturu a vše s tím spojené. Počasí se umoudřilo a druhý černý mrak s vodou už je pryč a může se ta celá trachtace konat venku.

Též nás navštívilo pár rodičů i našich známých a kamarádů a to i z našeho sboru a někteří tady ještě zůstávají na disco.

Jinak na společence dětičky hráli divadlo. Každé družstvo si přichystalo svou scénku, podle svého námětu i ztvárnění. Není nad dětskou fantazii. Vše originál. Jinak Lubošek dělal zubaře, ale prý ho jinak dělat nebude, protože by si na něj každý otvíral hubu :-D Teda on to neřekl, to já!

Druhé téma bylo o šifrách. I za mnou přišli a chtěli poradit s překladem morseovky. No musím přiznat, že se trefili, protože jsem zavzpomínal na dobu vojenskou, kdy jsem 2 roky byl radistou. No jedno písmenko jsem trochu pozapomněl a musel přijít na řadu tahák, ale pak se hned v paměti porozsvítilo a dali jsme to dohromady.

Před i po večeři se dětičky připravují na disco karneval. Někteří jsou zmalovaní, že jsme je ani nepoznali. Ale to prostě k tomu patří. A já se teď rychle rozloučím, abych ten cvrkot co tady je patřičně do své paměti zaznamenal a ještě přidal i pár fotek, které mám pro Vás již připravené.

Tak zatím ahojky a já se ještě určitě ozvu, minimálně s fotografiemi.

Láďa

PS: Taky jsem tady trochu kuchtil na večerní posezení instruktorů, tak pokud se zítra neozvu, tak to nebylo k jídlu a jsem v rybníku na dně. Ne že bych tam tak dlouho vydržel, ale asi to závaží bude těžké :-D

 

21:00 hodin

Ahoooooj.

Tak už to rejdění začalo. Maska vedle masky řádí na pískovém hřišti a pozadu nezůstal ani náš dorost a pochopitelně ani Denisa a Pavla. A teď zrovna DJ hraje od Pokondů Mašinku, což je pro naši skupinu parničkářů taková ta hymna. Všichni se baví a tancují a já tady odbíhávám, abych měl pro Vás i nějaké to foto a mezi tím dobíjím baterii do foťáku, aby vydržel.

Pro dnešek se s Vámi loučím, mějte se moc hezky a přeji Vám všem klidnou dobrou noc a nezapomeňte zítra zajít do drogerie pro prášek na praní, protože za pár dnů se Vám šikne, až se vrátíme z tábora :-D

Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^