9.7.2016-Tábor 2016

ZDRAVÍM VŠECHNY DOMA

Je sobotní den, dosti pozdě večer, předposlední den na táboře. Máme celučký problém s internetem, tak musím sobotní zpravodajství zveřejnit až bude na internet příjem. Ráno jsem stihnul vložit páteční odpoledne a tím to připojení skončilo, bohužel.

A teď k vlastní sobotě, která byla dnem soutěžním. Dopoledne se věnovalo soutěži v požární všestrannosti a odpoledne soutěži v požárním útoku. Výsledky máte níže. U požárního útoku se vycházelo u dětí ze základních družstev rozdělených na začátku tábora. Požární všestrannost vždy tvoří 5 dětí, kteří jsou věkově rozděleni na mladší, starší a dorost a níže máte jejich rozdělení jmenovitě. Našel se i čas na odpočinek a zábavu, kterou pro ty mladší připravil náš dorost - stezku odvahy. Před ní ale ještě bylo vyhlášení všech soutěží a předání diplomů a účastnických medailí pro všechny dětské účastníky i poděkování všem instruktorům a nezapomnělo se ani na manžele Doležalovi, kteří se o naše bříška a nejen o ně, tak hezky starali. Po ni pak následovalo opékání a na úplný závěr ohňostroj.

Počasí sluníčkové, teplo. Strava výborná a dětem jsme po požárních útocích hadice propojili s plovoucím čerpadlem. Jak to asi dopadlo si umíte představit, suchá nit by se asi nenašla. Ovšem na hrázi naše osazenstvo nebylo samo, ale i jiní turisté, teda turistky a ti pro jejich rejdění a řádění neměly pochopení. Byly trochu zkropeni. Večerka bez problémů, asi veeeelká únava.

Přeji Vám hezké sny a poslední noc bez Vašich zlatíček a tady u nás poslední s nimi.

Láďa

DRUŽSTVA

POŽÁRNÍ VŠESTRANNOST

MLADŠÍ

„A“

Kousalová, Hubačík, Karpíšek, Horáček, Soukupová

„B“

Frynta L., Baránek, Majtánová, Bukovská

„C“

Stehlík, Šaldová, Bubeník J., Bubeník P., Morávek

„D“

Hlavoň, Seifert, Bažant, Malý, Pech

 

STARŠÍ

„A“

Skrbková, Ceé, Španielová, Kousal, Janatová

„B“

Soukup, Nerad M., Nerad T., Medková, Gore

„C“

Krausová, Hrušková, Hačková, Doležalová, Vodrážková

„D“

Dolenská, Vrtilka, Bucková, Skrbek

„E“

Doležal, Frynta T., Vorel, Patáková

„F“

Pechová, Baránek, Frynta E., Frynta B., Frynta J.

 

DOROST

„A“

Frynta J., Šimůnek, Závěrka, Koublová

VÝSLEDKY SOUTĚŽE:

MLADŠÍ:

 1. D
 2. A
 3. B
 4. D

STARŠÍ:

 1. D
 2. F
 3. E
 4. B
 5. A
 6. C

DOROST:

 1. A

 

SOUTĚŽ - POŽÁRNÍ ÚTOK:

MLADŠÍ:

 1. 1.družstvo
 2. 4.družstvo
 3. 3.družstvo

STARŠÍ:

 1. 5.družstvo „B“
 2. 2.družstvo
 3. 5.družstvo „A“

DOROST:

 1. kluci
 2. holky

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^