9.7.2016-Tábor 2016

ZDRAVÍM VŠECHNY DOMA

Je sobotní den, dosti pozdě večer, předposlední den na táboře. Máme celučký problém s internetem, tak musím sobotní zpravodajství zveřejnit až bude na internet příjem. Ráno jsem stihnul vložit páteční odpoledne a tím to připojení skončilo, bohužel.

A teď k vlastní sobotě, která byla dnem soutěžním. Dopoledne se věnovalo soutěži v požární všestrannosti a odpoledne soutěži v požárním útoku. Výsledky máte níže. U požárního útoku se vycházelo u dětí ze základních družstev rozdělených na začátku tábora. Požární všestrannost vždy tvoří 5 dětí, kteří jsou věkově rozděleni na mladší, starší a dorost a níže máte jejich rozdělení jmenovitě. Našel se i čas na odpočinek a zábavu, kterou pro ty mladší připravil náš dorost - stezku odvahy. Před ní ale ještě bylo vyhlášení všech soutěží a předání diplomů a účastnických medailí pro všechny dětské účastníky i poděkování všem instruktorům a nezapomnělo se ani na manžele Doležalovi, kteří se o naše bříška a nejen o ně, tak hezky starali. Po ni pak následovalo opékání a na úplný závěr ohňostroj.

Počasí sluníčkové, teplo. Strava výborná a dětem jsme po požárních útocích hadice propojili s plovoucím čerpadlem. Jak to asi dopadlo si umíte představit, suchá nit by se asi nenašla. Ovšem na hrázi naše osazenstvo nebylo samo, ale i jiní turisté, teda turistky a ti pro jejich rejdění a řádění neměly pochopení. Byly trochu zkropeni. Večerka bez problémů, asi veeeelká únava.

Přeji Vám hezké sny a poslední noc bez Vašich zlatíček a tady u nás poslední s nimi.

DRUŽSTVA

„E“

Doležal, Frynta T., Vorel, Patáková

„F“

Pechová, Baránek, Frynta E., Frynta B., Frynta J.

DOROST

23/3/2024

Jablonec nad Nisou - 100 m překážek-jednotlivc
6/4/2024–7/4/2024