8.7.2016-Tábor 2016

TÁBORNÍCI ZDRAVÍ VŠECHNY DOMA

A máme tu pátek, 2 dny před koncem letošního táborového ročníku. Vlastně kdybychom dodrželi dobu tábora z loňských let, tak už bychom balili. Ale naštěstí pro nás všechny máme ještě dva dny, teda když nepočítám pochopitelně dnešek.

Budíček dnes posunutý a rozcvičku jsme zrušili, večerka byla vzhledem ke karnevalové diskotéce posunuta a tak pochopitelně byl upraven i ranní režim. Ještě Vám níže přidám pár fotek ze včerejšího rejdění a i malá vsuvka k večernímu zápasu na EURU. Jiříka jsme trochu potrápili, ale věřte, že šlo jen o takové špičkování a víme, že výsledek těžce nesl a tak o zápase nemluvíme. Ale jen malou poznámku ke včerejšímu rejdění v písku. Po úvodním blahopřání Luboškovi se naši starší a dorostenky jako roztleskávačky v barvách francouzských předvedly jak to asi bude vypadat na stadionu v přímém přenosu a Mareček, který zastoupil DJ (nepřijel a ani se neomluvil) k tomu zahrál francouzskou hymnu. Ale pak potěšil i srdíčko Jiříka tou německou. Velkou papírovou francouzskou vlajku, kterou omladina vyrobila, jsme až tak moc nepoužívali, ale vyfotil jsem Vám ji.

A jak vlastně proběhlo dnešní ráno a co již děláme teď dopoledne? Po snídani proběhla kontrola chatek a výsledky máte též níže. Dnešní dopoledne máme v duchu soutěžního sportovního i hasičského klání. Štafety, sportovní disciplíny, střelba a starší s dorostem trénují útoky. Stihl jsem i pár foteček a tak přidávám. Zatím se loučím a přeji Vám všem krásný sluníčkový den a Vám, kteří jste v práci ať Vám to rychle uteče.

Láďa

DOBRÝ POZDNÍ VEČER VÁM VŠEM

Dnešní celičký den byl soutěžní, ještě některé disciplíny schází, ale ty jsou plánovány na zítřejší den k dokončení společně se soutěží požární všestrannosti. Po večeři opět bylo osobní volno, ale je fakt to, že většina dětí šla už dříve spinkat, asi ten výlet i disco v maskách jim trochu dočerpal sil a dnešní závod určitě nepřidal. Ale klobouk dolu, že to tak zvládají. Dnes jsem to zpravodajství trochu ošulil, ale snad se na mě nezlobíte, zítra se polepším.

Jinak všichni jsou v pořádku a myslím si, že si to tady užívají.

Přeji hezkou dobrou noc Vám všem.

Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^