7.7.2016-Tábor 2016

ZDRAVÍME VŠECHNY DOMA

Přejeme Vám všem krásné ráno. Dnes tady máme návštěvní den, jak tomu říkáme. Nahlášeno spoustu návštěv a dopoledne velice vzácná, navštíví nás naše paní starostka Lena Mlejnková a semilská kabelová televize. Pochopitelně pořídíme pro Vás i nějaké foto.

Ale teď k dnešnímu zpravodajství. Večer jsme večerku trochu posunuli na již 21 hodinu a věřte, že to bylo přijato s nadšením. Po tom výletě na kolech toho měla ta naše Vaše omladina asi dost. Taky mladší ujeli cca 40 km a ti starší přes 50 km, úctyhodný výkon. Dnes po ránu budíček jako vždy pod vedením naší sestřičky Denisky. U rozcvičky drobná změna, bratr Míša večer odjel a tak jej dnes ráno zastoupil malý velký Karlík. Po rozcvičce a ranní hygieně nástup na snídani, kam před chvilkou již všichni, krom pár dospěláků, odešli. A tak já se na chvilku odmlčím a prchám za nimi. Po snídani ještě bodování chatek a spočítat průběžné pořadí a nějakou tu fotečku a hnedle Vám ranní zpravodajství přeposílám na webovky a fcb. Od včerejšího dne už i doplňuji fcb SDH Košťálov, získal jsem přístup na jejich profil.

Jinak ještě poznámečka, sluníčko vykouklo, po ránu ještě trochu zima (i večer nic moc), ale myslím, že to bude dobré.

Láďa

KRÁTKÝ DOPOLEDNÍ VSTUP

Paní starostka Lena Mlejnková již přijela a po prohlídce tábora a návštěvy družstev tady dole se rozjela za poslední skupinou na štafety. Pochopitelně i s pracovníkem semilské kabelové televize.

Jinak dnes žádné vedro :-(

Láďa

HEZKÝ PODVEČER VÁM PŘEJÍ TÁBORNÍCI

Dnešní odpoledne bylo věnování jak sportu běžnému (část tábora jela na výlet kolách na Čertorii), tak sportu požárnímu (útoky, štafety). Všichni vše zvládali a jsou v pořádku. Počasí se trochu umoudřilo a už je tepleji a sluníčkověji. Teď si dětičky připravují masky na večerní disko v maskách. Teda doufáme, že na nás DJ nezapomněl, nějak nebere telefon. Ale máme naštěstí internet a tam nějak provizorně případně zajistíme. Navíc nás taky ještě čekají oslavy Luboška narozenin a večerní další sport, byť pasivní, kdy hrají Němci s domácím francouzským týmem, takže program nabitý a asi času málo :-)

Také odpoledne nás navštívilo několik našich sester a bratrů ze sboru, rodičů a přátel. Všem touto cestou děkujeme nejen za děti, ale i za nás instruktory.

A tím se pro dnešek loučím, musím ještě dokončit francouzské vlaječky, to aby náš Jiřík věděl, že tu má recesní protihráče :-D Mějte se všichni moc dobře a přeji Vám všem krásný večer a klidný spánek.

Váš Láďa

MIMOŘÁDNÝ NOČNÍ VSTUP

Je už trochu déle, dokonce už začal zápas Německo-Francie, ale myslím si, že toho trochu ještě věnuji Vám doma, abych se podělil s dnešním večerem tady na táboře, s oslavou Luboškových narozenin, které vyšli zároveň na plánovou diskotéku a diskotékou v maskách. Takže přidávám několik foto a věřte, když člověk vidí, jak se tady ta drobotina baví, neděláme to nadarmo, teda aspoň já si myslím.

Mějte hezký zbytek večera.

Váš Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^