6.7.2016-Tábor 2016

ZDRAVÍME VŠECHNY DOMA

Z TÁBOROVÉHO DĚNÍ NA NEBÁKOVĚ

A máme tady středeční ráno. Občas sluníčko vykoukne, ale na dnešní program je to počasí myslím dost slušné. A co je tím programem? Celodenní výlet na kolech. První vyjela skupina těch nejstarších, kteří mají trasu nejdelší. Po malé odmlce skupina těch prostředních a nakonec ti nejmenší a nejmladší, ti mají trasu vůbec nejkratší a pokud možno nejrovnější. No, i když tady z toho údolíčka se stejně nějak nahoru dostat musí. Autospojka se svačinami a servisním materiálem je taky připravená, jedou s námi 3 dětičky, které na kole nejely, ale nechceme je připravit o ten celodenní výlet. Abych nezapomněl, první zastávka na Kosti, druhá v Drhlenách, kde pokud bude hezky a přijatelně bude i koupání.

Ranní procedury proběhly v pohodě, žádný problém. I bodování nijak nezaskočilo. Chatky a jejich obyvatelé zachovávají svůj osobitý přístup k úklidu. Občas překvapení, ale jen dočasné :-D

No a to je ztím pro dnešek vše. Rychle to předám na webovky a fcb a vyrážíme za nimi.

PŘEJI HEZKÝ A KLIDNÝ PODVEČER

Tábor se v tichosti překlenul do druhé půlky, člověk to ani nevnímá, jak to letí. Zítra máme narozeninový den, náš Lubošek slaví 12té narozeniny, z toho posledních (myslím 5) vždy oslavil s námi na táboře. A teď v krátkosti k dnešnímu dni. Celý dnešní výlet na kolech proběhl poměrně bez problémů. Děti se chovaly nezvykle vzorně při přejezdech po běžných silnicích, je vidět, že za ta léta se již poučily o tom, jak se mají chovat na silnicích. Drobný oděrek, který se urgentně ošetřil, nezanechal žádné následky, taková ta silniční lišej. Jen náš Lubošek nás přesvědčil, jak je u něj zvykem, že i na kole se dá udělat parakotoul, ale nic se mu nestalo, nebylo to na běžné cestě, takže do měkkého. Na Kosti byla první přestávka s malou svačinkou, ale je jasné, že dětičky hranolkám apod. neodolaly. Další zastávka byla v Drhlenách, kde byla i druhá, větší svačinka s možností si opět něco přikoupit, pochopitelně sladkého apod. V Sobotce byla ještě jedna, poslední krátká zastávka (jen pro nejstarší a starší děti). Nejmladší družstvo jelo z Drhlen nejkratší cestou přímo do tábora na Nebákov. Cesta se vybírala tak, aby nebyla až příliš náročná, obzvláště pro ty nejmenší. Do tábora přijelo první družstvo kolem půl páté, poslední o půl hodiny později. Po krátkém odpočinku a regeneraci sil byla večeře a osobní volno. Nejstarší v současné době pod vedením Marečka a Péti cvičí latinsko-americké tance ve společence na baráku. Jinak počasí nám přálo, na takovýto výlet optimální počasí a jen pár kapek před Drhlenama. Trochu pofukoval vítr, ale nic až tak hrozného to nebylo. Dneska se nám vrátila do tábora i naše marodkyně, kterou jsem v pondělí odvážel do Semil a tak jsme zase kompletní.

Dopisy, které dětem zasíláte podle možností tisknu a dětem předávám (jen pro připomenutí: Ladislavbruckner@seznam.cz).

Tímto se s Vámi pro dnešek loučím a přeji Vám všem hezký večer a sluníčkový čtvrtek.

Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^