5.7.2016-Tábor 2016

HEZKÝ PODVEČER VÁM VŠEM DOMA

Dopolední i odpolední program utekl jako voda a i naši nejstarší – dorost přispěl trochou do mlýna. A jak? Po dopoledním tréninku a po obědě si v poobědní pauze vymysleli dvě soutěže právě pro ty mladší a je hezké koukat s jakým nadšením se tomu věnovali. Jak v rámci přípravy, tak i ve vlastním provedení ve skutečnosti. Ti mladší nadšení a člověka, co by nestranného pozorovatele i srdíčko zahřeje, že nám rostou hasičtí srdcaři a to je přece hezké vědět, že máte komu posléze a po čase předat takovou tu otěž a oni v těch šlépějích budou pokračovat. Měli jsme tu i dnes pár návštěv rodičů, které dozajista dětičky potěšilo. Za chvilku jdeme na večeři a po ní večerní osobní volno a možná, že se dnes ještě dostaneme k tanečním, Ale to Vám napíšu až zítra, nechám Vás trochu napínat v nevědomosti ;-)

Odpoledne nám trochu popršelo, ale nebylo to něco prudkého a dlouhého, spíše takové pročištění vzduchu. Děti jsou v pořádku, žádné ztráty na počtu :-D

Pro dnešní den se s Vámi loučím, zítra celodenní cyklovýlet, trasu ještě neznám, ale to Vám napíšu až ve večerních hodinách, protože tady taky nebudu, dělám tradičně autospojku společně se Stáničkou a Aničkou (vezeme svačiny a nějaké to nádobíčko pro případ nějakých nečekaných oprav kol apod.).

Přeji Vám všem hezký a klidný večer a za cca 24 hodin na viděnou, teda napsanou.

Loučí se Láďa :-)

PŘÍJEMNÉ ÚTERNÍ RÁNO VÁM VŠEM

A máme tady další táborové ráno. Všichni jsou už po ranních procedurách (budíček, rozcvička, osobní hygiena a snídaně) a uklízí si před bodováním úklidu své chatky. Jen netuší, že naše bodovací skupina již vyrazila. Po prvním bodování jsem ji musel trochu napomenout, protože bylo zřejmé z výsledku bodování, že snad všude i malovali a vítězů v letošním ročníku bude asi padesát :-D No a po ránu jednu příhodu z předvčerejška. Když už děti spinkaly, tak jsme tak trochu diskutovali (dospěláci) a v tom jeden náš kolegáček najednou na všechny: „TICHO!!! SLYŠÍTE???“ a když jsme najednou, nevědíc proč, zmlkli říká „VYCHÁZÍ MĚSÍC“. No, co dodat.

Bodování je za námi, průběžné výsledky najdete níže i pár fotek z něj a po nástupu se všichni odebrali na své pozice k dopolednímu zaměstnání. Já Vám ještě toto rychle přepošlu na webové stránky a fcb a vyrážím za nimi.

Mějte se hezky a přeji hezký sluníčkový den, teda tady zatím sluníčko ani na obrázku :-(

Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^