4.7.2016-Tábor 2016

PŘEJI HEZKÉ A SLUNÍČKOVÉ PONDĚLNÍ RÁNO

Dříve, než-li se trochu rozepíšu bych Vás chtěl upozornit, že denní zpravodajství budu na webovkách i na fcb během dne průběžně doplňovat a vždy tak, aby celičké zpravodajství tvořilo jeden celek jako takový. A teď už k tomu dnešnímu.

Máme tady sluníčkové pondělíčko a dětičky se už pomaličku připravují na dnešní dopolední zaměstnání standardně po jednotlivých družstvech. Rozpis činností je shodný jako každý den, jen družstva se o jedno místečko poposunou. Ale abych se ještě trochu vrátil ke včerejšímu večeru. Trochu nám tady i pozapršelo, no nemůže být stále slunečno. Část starších dětí mělo povoleno koukat i na večerní fotbal mezi domácí Francií a Islandem. Poté už ale hezky do hajan a spinkat. Budíček proběhl bez problémů a to samé se dá říci i o rozcvičce. Následovala ranní hygiena a snídaně. Nový jídelníček na celičký týden jsem Vám opsal foťákem :-D . Po snídani úklid chatek a bodování, níže máte bodování po dnešku. Zatím jediná chatka si drží primát, jak se říká, bez ztráty kytičky a mají plný počet bodů. Vedoucí tábora nám trochu ztratil hlas a tak se trochu dorozumíváme znakovou řečí. Jinak jednu perličku pro zasmání. Máme tady naši sestru a bratra ze sboru, jinak manželé, kteří tu mají i své maličké děti, obzvláště tu jednu. A jak to v současné době bývá běžné, večer používají tzv. chůvičku. Asi všichni víte o čem hovořím, teda píšu. No a když se chůvička rozsvítila a z ní se ozvalo „MAMÍ“, maminka vyrazila k chatce. Ovšem tatínek, známý šprýmař, chůvičku nahnedle chytil do ruky a i když to nejde, houknul do ni „POZOR UŽ JDE“. No ohlas nás přítomných asi nemusím ani vypravovat nebo vysvětlovat. No a protože se nám už ta omladina rozběhla po okolí já se prozatím s Vámi loučím a vyrážím za nimi, abych taky pořídil nějaké to foto těch Vašich - našich ratolestí přímo v akci.

Láďa

HEZKÝ PODVEČER VÁM VŠEM DOMA

Je po 20té hodině a já se konečně dostávám k tomu, abych Vám napsat pár řádků o tom jak probíhá tábor. V prvé řadě počasí sluníčkové a teplota přijatelná. Bohužel jsme se dnes museli, snad ne na dlouho, rozloučit s jednou naší tábornicí. No nedá se nic dělat, ale není to nic závažného, to pro uklidnění Vás všech ostatních. Dopolední program proběhl bez problémů. Všechna družstva plnila úkoly dané denním režimem a po vydatném obědě a odpoledním odpočinku bylo trochu turistiky. Kolegáčkové z Koštálova nejprve jízdy na lodičkách, poté koupání a pak nastal sportovní duch u plážového volejbalu. Semilští, početnější se rozdělili na dvě skupiny, jedna sportovně naladěna osedlala svá dvoukolá oře a vyrazila na cestu do Jinolic, druhá pak vyrazila hezky po svém kolem místních rybníčků (Vidlák, Věžák apod.). Po večeři, výborný gulášek s knedlíkem (mimochodem, zajímalo by mě jak a čím krmí doma Buckovi tu jejich Jarušku, dnes tady zbaštila neuvěřitelných 16 knedlíků a přitom je hubená, že by se mohla bez problémů schovávat za tyčku od dopravní značky :-D ), se děti věnují sportovní činnosti a různým hrám.

A to je zhruba pro dnešek vše. Drobné oděrky naše paní primářka a sestřička zdárně zvládají a na dětičky dohlíží, včetně nás ostatních.

Mějte se doma všichni moc hezky, děkuji za Vaše dětičky, že si na ně vzpomenete a napíšete jim email (Ladislavbruckner@seznam.cz), který jimvytiskneme a pochopitelně předáváme.

Zítra na napsanou.

Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

25/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Vysoké nad Jizerou - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
26/5/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Poniklá - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Semily, Ostrov - Hasičský dětský den
1/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - disciplíny jarních kol Soptíkova poháru
2/6/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Turnov - 4x100 m, 100 m překážek. Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^