3.7.2016-Tábor 2016

AHOJKY VŠICHNI DOMA J

Máme tady nedělní sluníčkové ráno. Večerní trochu pošmourný večer, myslím tím ohledně počasí, trochu pozapršelo, se ráno opět na nás všechny pousmálo sluníčko. Sice pár mráčků na nebíčku a ne, zatím, takové vedro, ale jinak přijatelná teplota. A abych se ještě vrátil k včerejšímu večeru, aspoň trochu. Starším jsme posunuli večerku kvůli zápasu na Euru 2016 ve Francii. Vedoucí tábora bratr Jiřík je fanda německého mužstva a tak jsme trochu vytvořili kulisu utkání. Jiřík fandil a držel palce německému týmu a na druhé straně dětičky a pochopitelně dospěláci Italům. Narychlo se ještě vyrobilo několik italských vlaječek s nápisem „VIVAT ITÁLIE“ a před vlastním výkopem jsme vyrazili k dataprojektoru za hlasitého povzbuzování právě toho „VIVAT ITÁLIE“. Myslím si, že recese musí být a navíc zápas byl pro všechny, kteří na něj koukali, super. Myslím si, že to bylo trochu brzké finále, škoda.

No a teď návrat k realitě a k dnešnímu. Programu. Dopoledne opět hasičský výcvik, shodně jako včera, jen družstva se nám trochu o jednoho pootočí, aby se průběžně vystřídala. A abych nezapomněl k snídani jsme měli housky s máslem, džemem, sýrem a perník. Jinak jídelníček do dnešního večera jsem Vám opsal, teda ofotil, a níže si jej můžete prohlédnout. Jen co bude nový na příští týden, tak Vám jej tady zveřejním. Tak já zatím končím a jdu trochu udělat přepravce s foťákem v ruce, abych Vám mohl opět nějaké to foto navečer dodat.

A už jsem zase tady u Vás, na chvilku. Je čas svačinový a tak malá svačinka, doplnit lahve s pitím a pokračujeme v dopoledním výcviku. Dnes jsou na útocích kolegáčkové z Košťálova a náš bratr Mareček je jim nápomocen nejen radou. Bratři Zdenda a Karel st. jim zatím moc nemusí doplňovat do kádě vodu z místního rybníka. Nejprve nácvik nově rovnání základny a spojovaní hadic na sucho, aby se omladině dostalo do podvědomí, že je základna trochu jinak porovnaná a co a jak mají nově dělat. Ale pochvala tady musí být. Na to, že jsou to taková miminka se hoooodně snaží a když jsem před svačinou viděl jejich první útok už s vodou tak čas kolem 22 na poprvé je dost slušný a teď jen získat ten grif a bude to jen a jen lepšejší. A já už zase jdu udělat nějakou tu fotečku, ať máme taky trochu výběr a v dnešním zpravodajství foto trochu jinak. Jen ještě drobná poznámka pro přátele facebooku, v průběhu dne budu ještě dávat shodné zpravodajství na profil fcb sboru (SDH Semily 1).

A už jsem tady u Vás dnes podruhé a tím pomaličku uzavřu dnešní zpravodajství. Po obědě a odpočinku a ještě posíleni svačinou po krátké odpolední sportovní činnosti se tábor vydal na cesty na kolech po Českém ráji. První skupina mladších vyrazila na okruh směrem Čertoryje, starší zase přes Mladějov a Pařez. Právě před chvilkou dorazila do tábora i starší. Všichni jsou v pořádku a naše technické družstvo pár kol poopravila, nic závažného, spíše seřízení přehazovaček a takové drobné opravy. Teď už se chystají na večeři. Jen jsem to tady napsal a už slyším píšťalku naší sestry Denisky, která je už i svolává na umytí ručiček a vlastní nástup na večeři. Jídelníček jste si již určitě prostudovali. Jinak počasí dopoledne krásně sluníčkově, odpoledne se nejprve zamračilo, ale jak se vytáhla kola z garáží obloha se takřka vyčasila a opět se ukázalo sluníčko, teplota přijatelná, žádná zima.

Já se s Vámi pro dnešek loučím, přeji Vám krásný zbytek dne, kdo budete sledovat Euro tak hezké a napínavé chvilky při jeho sledování, myslím taky zajímavý zápas a mějte se všichni moc a moc dobře. Já se ještě pokusím rychle zveřejnit na webovkách a fcb včetně ještě nějakých fotek, než-li přijdu o večeři :-D

Váš Láďa

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^