2.7.2016-Tábor 2016

Hezký sluníčkový den přátelé,

máme tady první noc za sebou, první rozcvičku i snídani (čaj s rohlíkem a nebo houskou, máslo, džem, sýr, šunka, koláč s třešněmi)  a teď probíhají již běžné záležitosti, tj. praktická a teoretická cvičení. Jedni tady dole přímo na Nebákově (požární útok, topografie, střelby, grafické značky, hasebné látky, zdravověda a topografie) a druzí na Rovni na štafetách. Pochopitelně s přestávkou na svačinu (jablka a broskve). V tom teplém počasí pochopitelně nezapomínáme ani na pitný režim a dětičky mají možnost si kdykoliv naplnit své lahve na pití připravenou šťávou, kterou jim průběžně doplňujeme ze zakoupených sirupů. Navíc před vlastním zaměstnáním si své nápojové lahve musí doplnit, obzvláště ti, kteří odjíždí na Roveň. Přepravu zajišťujeme naší Avií, případně, pokud je potřeba, tu máme dostatek osobních aut. Ale program je dělaný tak, aby se používala jen Avie. Mám pro Vás už připravené nějaké fotečky ze včerejška i ze dneška, aby jste měli všichni i možnost nahlédnout do táborového dění. Tak a teď udělám drobnou odmlku, protože se blíží čas obědní a určitě všem vyhládlo, tak aby na mě aspoň trochu zbylo :-D

Odpolední program jsme museli upravit a tak dětičky po svačině (chleba s rybí pomazánkou) vyrazily na kolech na Trosky. Večeře opět výborná (svíčková) a teď už mají dětičky osobní volno až do večerky, před kterou bude pochopitelně osobní hygiena.

Počasí dopoledne krásné slunečné, odpoledne se trochu zatáhlo, ale stále teplo bez deště.

A to je zatím pro dnešek vše.

Mějte se moc hezky tam doma.

Váš Láďa

 

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^