1.7.2016-Tábor 2016

Za finanční podpory Libereckého kraje

Liberecký kraj

VÁŽENÉ MAMINKY A TATÍNKOVÉ, SESTŘIČKY A BRATŘÍČCI,

BABIČKY A DĚDEČKOVÉ,

PROSTĚ VŠICHNI DOMA V SEMILECH, V KOŠŤÁLOVĚ, V PŘÍKRÉM,

V CHUCHELNĚ, V ČERVENÉM ÚJEZDĚ ……..

Je už dosti pozdě večer a konečně se dostávám k dnešnímu prvnímu táborovému zpravodajství letošního hasičského tábora z Nebákova.

Dojeli jsme všichni v pořádku, ať už ti na kolech nebo dopravními prostředky. Na kolech jen 2 drobné kolize, ale buďte klidní, jednalo se o duše na kolech, ne ty dětské, ale servis vše dal do pořádku a zbytek cesty byl už bez problémů. Dětičky i dospěláci jsou již ubytováni na chatkách, apartmánech nebo přímo v hotelu, jen na IT nezbylo místo a tak jako válečný veterán jsem přijal provizorní ležení :-D Teď se věnují buď vzájemnému seznamování (u těch co jsou tady poprvé) a nebo hrají volejbal apod. Večeře byla opět výborná, byla rýže s kuřecím masem na zelenině a mimo několika mlsných jazýčků všichni vše zbaštili, včetně těch dospělých. Už proběhlo i první společné posezení, kde vedoucí tábora bratr Jiří Jiránek a hlavní trenér mládeže bratr Marek Vrtilka všechny v krátkosti seznámil s režimem tábora, programem, rozdělením do družstev a další informace. Všichni jsou v pořádku a co nevidět do hajan po osobní hygieně. Jinak máme tady zatím teplíčko a pomaličku začínají vykukovat hvězdičky.

Mějte se všichni doma hezky a určitě by Vás doma všichni táborníci rádi pozdravili, ale víte jak to je, rok se většina neviděla a tak si mají o čem poklábosit.

Váš zpravodajce z Nebákova Láďa Bruckner.

^