10.7.2016-Tábor 2016

NEDĚLE 10.ČERVENCE 2016

:-(   TÁBOR KONČÍ   :-(

Je neděle 10.července 2016, je neděle a pro nás je to poslední den na táboře. Poslední den na poslední rozhovory, poslední den na společně strávené chvíle, poslední společná snídaně i oběd, poslední úplně všechno. Pouhých 10 dnů života lidského, které ale opět zasáhlo do našich životů. Ať už v myšlenkách, vzpomínkách, prožitých zážitcích či životě. Na 70 lidí různého věku společně strávili 10 krásných dní plné prospěšné činnosti, občas nějaký nesvár či odřené koleno, viď Lubošku, ale myslím si, že k plné spokojenosti všech účastníků, včetně těch zahraničních. Prima kolektivy dětiček a instruktorů ze dvou blízkých hasičských sborů: semilského a košťálovského. Všichni se zájmem o hasičinu i sport jako takový. Poznat i zákoutí Českého ráje, trochu zabloudit i do historie tohoto krásného přírodního skanzenu výletem na Kost nebo Trosky. Blíží se 13tá hodina a přijíždí první dopravní auto - SDH Košťálov, bude se taky nakládat. Naše semilské je už naložené a na cestě do Semil. Autobus má příjezd v 15 hodin, dost času ještě s dětmi zajít k vodě, společně si zařádit, vyměnit poslední slova, poslední myšlenky, poslední úsměvy než přijde to závěrečné slovo: NASEDÁME. Nic už nejde vrátit, nic nelze vzít zpět, jen poslední AHOJ a mávání do oken košťálovské dodávky, vyjíždí první, naši mají ještě chvíli čas do příjezdu autobusu. Část už je na cestě na kolách, ale hlavní skupina ještě užívá krásné prostředí Nebákova a vody v místním rybníku. Ale nedá se nic dělat, čas utíká jako právě ta voda, autobus přijíždí a už je čas říci podruhé již tento den, to smutné, NASEDÁME. Rozloučení s Doležalovic rodinou a se slovy "ZA ROK ZASE NAVIDĚNOU" nasedáme do autobusu či aut. Ještě poslat rodičům poslední sms: "VÁŽENÍ RODIČE PRÁVĚ VYJÍŽDÍME, ASI ZA 45 MINUT JSME U ZBROJNICE.LÁĎA" a vyjíždíme směr Semily. Z krásného údolíčka s rybníkem a lesy okolo do reality života. Tak jak vše začíná tak i vždy vše má i svůj konec. Nic se nedá opakovat, vždy bude něco nového a třeba i zajímavějšího a radostnějšího, kdo ví. Ale jedno vím určitě, ZA ROK NAVIDĚNOU DROBOTINO A JÁ OSOBNĚ SE UŽ NA VÁS ULIČNÍCI TĚŠÍM. Některé Vás vídáme po celý rok, na některé si hold musíme počkat, viďte Pechovi atd.

Tak přátelé moji, děkuji Vám všem za pozornost a trpělivost při sledování zpráv z nebákovského hasičské tábora pod patronací SDH Semily I. i SDH Košťálov, za podpory města Semily a Libereckého kraje. Děkuji za Vaše písmenka a i slova, které jsem mohl číst či slyšet o tom jak je tábor zajímavý a i za to, jakým způsobem jsme Vás do toho táborového dění vtáhli prostřednictvím internetového zpravodajství na nových i starých webových stránkách nebo prostřednictvím Facebooku mého, našeho či košťálovského sboru.

Mějte a prožijte krásné prázdninové a dovolenkové období a nejen to prázdninové.

A teď Vám všem posílám a od srdce to poslední AHOJ a za rok jsem zase tady na písmenkách.

Váš zpravodajce, pozorovatel a fotograf Láďa.

PS. Na fotodokumentaci i filmových záběrech se podíleli i další sestry a bratři ze sboru.

 

Kontakty

SDH Semily I., 
Vysocká ulice 402,
513 01 SEMILY

e-mail: sdh.semily@seznam.cz
web: www.sdhsemily.cz

Mobil: +420 777 944 355

Kalendář akcí

20/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bystrá - Hasičský útok
27/7/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Libštát - Hasičský útok
3/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Želechy - Hasičský útok
10/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bukovina - Hasičský útok
17/8/2024

Warning: Undefined property: stdClass::$url in /www/doc/www.webyshopy.cz/www/app/templates/basic/views/modules/calendar-list.php on line 18
Bozkov - Hasičský útok

Zobrazit celý kalendář

Sponzoři a podporovatelé

NSA

^